Prekių katalogas

Puppy crush Pet Hygienic Wipes Fresh Scent daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai

 • Puppy crush Pet Hygienic Wipes Fresh Scent daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai

  Puppy crush Pet Hygienic Wipes Fresh Scent daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai, padeda išvalyti visas augintinio dalis : ausis, akis, burną, kailį, letenas bei uodegą 

  Gamintojas
  Puppy Fluffy
 • Puppy crush Pet Hygienic Wipes Fresh Scent daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai, padeda išvalyti visas augintinio dalis : ausis, akis, burną, kailį, letenas bei uodegą. Paprastas ir patogus būdas nuvalyti kasdienius nešvarumus ir kvapus, kad jūsų brangaus augintinio oda ir kailis visada būtų švarus ir sveikas. Kiekviena servetėlė sudrėkinta švelniomis iš natūralių ingredientų pagamintomis medžiagomis.

  Pagrindiniai ingredientai :

  • Vitaminas E 
  • Pantenolis
  • Alavijas 
  • Bukojo puskiparisio lapo ekstraktas

  Pakuotėje yra 30 vnt. servetėlių.

  Sudėtis veganiška, be parabenų, sulfatų. Higieninėse servetėlėse nėra gyvūninės kilmės ingredientų. Nuo žaliavos iki galutinio produkto bandymai su gyvūnais neatliekami. 100% viskozės audinys suteikia išskirtinį minkštumą ir švelnų valymą be augintinio odos dirginimo. Ekologiškas audinys pagamintas iš atsinaujinančių išteklių, tausoja aplinką. Servetėlės yra supakuotos pakartotinai užsandarinamu metodu, kurį galima naudoti pakartotinai. Sukurta taip, kad būtų patogu nešiotis ir naudoti bet kada ir bet kur pvz. Naudojant namuose, vykdant veiklą lauke ar keliaujant.