Prekių katalogas

Dexas MudBuster pėdučių valymo įrankis

 • Dexas MudBuster pėdučių valymo įrankis

  Dexas MudBuster  letenų valiklis leidžia greitai išvalyti nešvarias ar purvinas letenas šuniui, kol jos neišpurvino jūsų namų! 

  Gamintojas
  Dexas
 • Purvinos letenos į vidų ir turime švarias letenas! „MudBuster ™“ letenų valiklis leidžia greitai išvalyti nešvarias ar purvinas letenas šuniui, kol jos neišpurvino jūsų namų! Jame yra daug storų, minkštų silikoninių šerių, esančių neslystančiame puodelyje. Įpilkite šiek tiek vandens, įdėkite purviną leteną į puodelį ir keletą kartų pasukite puodelį, išimkite koją ir išdžiovinkite leteną. Pakartokite su kitomis kojomis.

  Laikykite „MudBuster“ po ranka po išvykų į parką, po pasivaikščiojimų ar žygių ar prie įėjimo durų
  Paprasta naudoti, tiesiog nuplaukite ir laikykite po ranka kitai purvinai procedūrai
  Patento Nr. D799,126,  

  Dydžiai: mažas, vidutinis ir didelis

  Dydis          Matmenys                  Maks. šuns letenos plotis
  S                apie 11 x 9 cm              5 cm
  M                apie15 x 10 cm            6 cm
  L                 apie 22 x 12 cm           9 cm 

  Large MudBuster  idealiai tinka  dideliems ir ypač dideliems šunims: jo aukštis yra 22 cm ir plotis 12cm. Atviras viršus tinka letenai iki 9 cm pločio. Veislės: buldogas, vokiečių aviganis, auksaspalvis retriveris, labradoras ir haskis.

  Medium MudBuster idealiai tinka   vidutinio dydžio šunims: jis yra 15 cm aukščio ir 10 cm pločio. Atviras viršus tinka letenai    iki 6 cm  pločio. Veislės yra australų aviganis, biglis, borderkolis, bokseris, korgis, anglų buldogas ir daugelis terjerų.

  Small/Petite MudBuster puikiai tinka mažesniems ir žaisliniams šunims: jo aukštis 11 cm ir plotis 9 cm. Atviras viršus tinka letenai   iki 5 cm pločio. Veislės yra Čihuahua, Taksas, Maltos, Pomeranijos, Jorko ir Bostono terjeras.

  KAIP VETERINARAS BRENTONAS REKOMENDUOJA MUMBUSTER...
  "Šunims, turintiems aplinkos kontaktinių alergijų. Kojų nuplovimas prieš įeinant į vidų padeda pašalinti dirgiklius iš jų pėdų ir sumažina alergenų, patenkančių į jūsų namus, kiekį.