Prekių katalogas

FURminator Adjustable Dematter Tool pokailio ir sąvėlų šalinimo šukos šunims ir katėms

 • FURminator Adjustable Dematter Tool pokailio ir sąvėlų šalinimo šukos šunims ir katėms

  FURminator Adjustable Dematter Tool reguliuojamos pokailio ir sąvėlų šalinimo šukos šunims ir katėms 

 • Paimkite augintinio kailio priežiūros rutiną į savo rankas, įsigydami FURminator® Ultimate Hair Reduction System™ : Brush, deShed, Bathe ir Maintain for grooming , kad užtikrintumėte pasitikėjimą savo namų patogumu. Nukailinimo, priežiūros įrankiai ir plaukų priežiūros sprendimai pritaikyti bet kuriam šuniui ar katei.

  FURminator Adjustable Dematter Tool reguliuojamas nukailinimo įrankis saugiai ir lengvai pašalina matinius šunų ir kačių plaukus. Su išlenktomis pjovimo briaunomis. Saugumui užtikrinti, FURextender™ mygtukas sureguliuoja peiliukus, kad įrankis tiktų  visų tipų ir ilgių kailiams. Lengvai slystantis skirtukas užrakina patvarius, įbrėžimams atsparius nerūdijančio plieno kraštus, o ergonomiška neslystanti rankena suteikia maksimalų valdymą. Jei reikia, naudokite reguliuojamą FURminator Adjustable Dematter Tool  visų tipų šunų ir kačių kailiams.

  Įprasta priežiūra, pradedant nagų priežiūra ir baigiant plaukų iššukavimu, yra svarbi augintio išvaizdai. FURminator® deMatting Tool įrankis padeda pašalinti matinius plaukus. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite su kitais FURminator® kailio priežiūros produktais.

  SAUGIAI PAŠALINA MATINIUS PLAUKUS: Išlenktos pjovimo briaunos užtikrina saugų ir efektyvų pokailio pašalinimą, kuris gali sukelti diskomfortą augintiniams
  REGULIUOJAMAS: FURextender™ mygtukas sureguliuoja peikiukus, kad tiktų  visų tipų ir ilgių kailiams.
  VISIEMS ŠUNIMS AR KATĖMS: Tinka visiems šunims ir katėms.
  PATVARUS IR ATSPARUS ĮBRĖŽIMAMS: Nerūdijančio plieno peikiukai yra patvarūs ir atsparūs įbrėžimams, kad įrankis galėtų atlikti sunkius darbus.

  Kasdienis šukavimas apsaugo kailį nuo laisvų plaukų  bei susivėlimų ir gražina kailio išvaizdą, pašalindamas palaidus paviršiaus ir pokailio plaukus. Kasdienis šukavimas išlaiko gyvūno kailį sveiką, blizgantį ir lygų, paskirstydamas aliejus per odą ir kailį. Nukailinimas kartais taps kasdienio šukavimo rutinos dalis, kai augintinio plaukuose atsiras sąvėlos. Visas šis procesas trunka tik kelias minutes, kai atliekamas reguliariai. 

  FURextender mygtukas: Pritaiko peiliukus, kad jie tiktų visų tipų ir ilgių kailiams 

  Nerūdijančio plieno peikiukai: Patvarūs, atsparūs įbrėžimams, nerūdijančio plieno peiliukai

  Lenktos pjovimo briaunos:  užtikrina saugų ir efektyvų sąvėlų pašalinimą 

  Ergonomiška neslystanti rankena: maksimaliam valdymui 

  Lengvai valdoma sklendė:  palaiko peiliukus stabilius

  Naudojimo instrukcijos: Prieš pradėdami šukavimą, atidžiai perskaitykite visas instrukcijas ir DUK. Naudokite FURminator Adjustable Dematter Tool įrankį tik taip, kaip nurodyta. Matinis kailis gali sukelti didelį diskomfortą naminiams gyvūnėliams ir tampa vis sunkiau pašalinamas. FURminator Adjustable Dematter Tool  įrankis gali užkirsti kelią sąvėlų susidarymui ir visiškai jas pašalinti.

  1.  Pirmiausia nustatykite pjovimo peiliukus į norimą padėtį, atitinkančią jūsų augintinio plaukų ilgį, paspausdami FURextender mygtuką, o tada užfiksuokite juos lengvai valdoma sklende.

  2. Šukuokite kailį, naudodami žvalius, tvirtus judesius, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Tęskite, kol pokailis šukuosis. Po to naudokite kitas kailio priežiūrai skirtas šukas.