Prekių katalogas

FURminator® Soft Grooming Slicker Brush šepetys šunų ir kačių kailio priežiūrai

 • FURminator® Soft Grooming Slicker Brush šepetys šunų ir kačių kailio priežiūrai

  FURminator® Soft Grooming Slicker Brush šepetys šunų ir kačių kailio priežiūrai, idealiai tinka augintinims su šilkiniais ar švelniais kailiais  

 • Paimkite augintinio kailio priežiūrą į savo rankas, įdiegdami FURminator® Ultimate Hair Reduction System™: Brush, deShed, Bathe ir Maintain for grooming , kad galėtumėte gauti patį geriausią rezultatą. FURminator® nukailinimo, priežiūros įrankiai ir plaukų priežiūros sprendimai pritaikyti bet kuriam šuniui ar katei. 

  FURminator® Soft Grooming Slicker Brush  šepetys atskiria ir išpainioja jūsų augintinio kailį, kad kailis būtų švarus ir sveikas. Šis šukavimo įrankis idealiai tinka naminiams gyvūnėliams  su šilkiniais ar švelniais kailiais . Dvigubos lanksčios galvutės dizainas atitinka natūralius jūsų augintinio galvos ir kūno kontūrus, išlaikant šepečio šerslius idealioje darbo padėtyje. Nerūdijančio plieno šeriai nesubraižys odos, todėl tiek jūs, tiek jūsų šuo galėsite mėgautis kailio priežiūra. FURminator® Soft Grooming Slicker Brush  ergonomiška rankena užtikrina komfortą, valdymą ir paprastą naudojimą. Sumažinkite savo augintinio palaidų plaukų kiekį tiek ant augintinio , tiek ir namuose naudodami FURminator® Ultimate Hair Reduction System™. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite su kitais FURminator® priežiūros produktais. .

  MINKŠTAS KAILIO PRIEŽIŪROS ŠEPETYS: Atskiria ir išpainioja jūsų augintinio kailį, kad kailis būtų švarus ir sveikas.
  IDEALIAI TINKA ŠILKINIAMS AR ŠVELNIEMS KAILIAMS: Skirtas naminiams gyvūnėliams su šilkiniais ar švelniais kailiais .
  NERŪDIJANČIO PLIENO ŠERIAI: Nerūdijančio plieno šeriai nesubraižys odos, o šepetėlio dizainas išlaiko šerius idealioje darbinėje padėtyje.
  ERGONOMIŠKA RANKENA: Ergonomiška neslystanti rankena suteikia maksimalų valdymą.
  .
   Naudokite plaukų augimo kryptimi. Pradėkite nuo galvos ir eikite uodegos link. Atkreipkite ypatingą dėmesį į vietas, esančias už ausų ir po kojomis, kur labiau tikėtina, kad atsiras sąvėlos.

  1. Prieš naudodami FURminator Professional Grooming Tool šepetį, atlikite išsamų fizinį savo augintinio patikrinimą. Ieškokite opų, mėlynių ir odos ligų, kurias gali paslėpti jo kailis. Jei jūsų augintinis turi bet kuri iš šių pažeidimų, prieš šukuodami kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

  2. FURminator Soft Slicker Brush šepetys yra pakankamai švelnus, kad jį būtų galima naudoti net ant jautrios odos . Naudokite įrankį 1-2 kartus per savaitę po kelias minutes kiekvieną sesiją, kad pašalintumėte plaukų perteklių ir šiukšles, suskaidytumėte povilnį, susivėlimus ir padėtumėte savo augintiniui atrodyti geriausiai.

  3. FURminator Soft Slicker Brush šepetys yra puikus pasirinkimas norint pradėti šukavimo procesą. Naudokite šį šepetį prieš maudymą, kad pašalintumėte laisvą poplaukį, susivėlimus ar pašalines medžiagas. Jis taip pat gali būti naudojamas po maudymosi, kad jūsų augintinio kailis būtų lygus.

  4. Tada naudokite tinkamas šukas pagal augintinio kailio poreikį.