Prekių katalogas

FURminator® Curry Comb masažinis šepetys šunims ir katėms

 • FURminator® Curry Comb masažinis šepetys šunims ir katėms

  FURminator® Curry Comb masažinis šepetys šunims ir katėms su trumpu ir vidutiniu kailiu 

 • Paimkite augintinio kailio priežiūrą į savo rankas, įdiegdami FURminator® Ultimate Hair Reduction System™: Brush, deShed, Bathe ir Maintain for grooming , kad galėtumėte gauti patį geriausią rezultatą. FURminator® nukailinimo, priežiūros įrankiai ir plaukų priežiūros sprendimai pritaikyti bet kuriam šuniui ar katei. 

  FURminator® Curry Comb masažo šepetys idealiai tinka tiek katėms, tiek šunims su trumpu ir vidutiniu kailiu. Kasdien prižiūrėkite savo augintinį, kad pašalintumėte dulkes ir palaidus plaukus. Šių šukų formuoti guminiai dantys skatina natūralių aliejų gamybą, kad pagerintų kailio sveikatą. Pagaminta iš antimikrobinio plastiko, FURminator Curry Comb masažinis šepetys padeda sumažinti mikrobus ir bakterijas. Patogi ergonomiška rankena su rankiniu dirželiu leidžia saugiai ir lengvai jas valdyti net tada, kai jūsų augintinio kailis yra šlapias. Kasdien šukuokite, kad jūsų augintinio kailis būtų švarus, sveikas ir blizgus. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite su kitais FURminator® priežiūros produktais 

  IDEALIAI TINKA TRUMPIEMS, TANKIEMS KAILIAMS: Naudokite tiek katėms, tiek šunims su trumpu ir vidutiniu kailiu.
  FORMUOTI GUMINIAI DANTYS: Formuoti guminiai dantys padeda skatinti natūralių aliejų gamybą, skatindami kailio sveikatą.
  ERGONOMIŠKA RANKENA: Patogus dizainas su rankiniu dirželiu leidžia saugiai ir lengvai valdyti net tada, kai jūsų augintinio kailis yra šlapias.
  ANTIMIKROBINIS PLASTIKAS: Antimikrobinis plastikas padeda sumažinti mikrobų ir bakterijų kiekį.
  KASDIENIAM NAUDOJIMUI: Kasdien šukuokite, kad jūsų augintinio kailis būtų švarus, sveikas ir blizgus.

  Braukite plaukų augimo kryptimi. Pradėkite nuo galvos ir eikite link uodegos. Atkreipkite ypatingą dėmesį į vietas, esančias už ausų ir po kojomis, kur labiau tikėtina, kad atsiras sąvėlos.

  1. Prieš naudodami FURminator® Professional Grooming Tool masažinį šepetį, atlikite išsamų fizinį savo augintinio patikrinimą. Ieškokite opų, mėlynių ir odos ligų, kurias gali paslėpti jo kailis. Jei jūsų augintinis turi bet vieną iš šių pažeidimų, prieš šukuodami kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

  2. FURminator® Curry Comb masažinis šepetys  yra pakankamai švelnus, kad jį būtų galima naudoti net ant jautrios odos . Naudokite įrankį keletą minučių kiekvieną sesiją, kad pašalintumėte plaukų perteklių ir šiukšles, suskaidytumėte  susipainiojojusį kailį ir padėtumėte savo augintiniui atrodyti geriausiai.