Prekių katalogas

FURminator® Grooming Rake šukos-grėbliai šunims ir katėms

 • FURminator® Grooming Rake šukos-grėbliai šunims ir katėms

  FURminator® Grooming Rake šukos turi besisukančius metalinius dantis, kurie pašalina palaidus plaukus iš jūsų augintinio apatinio sluoksnio 

 • Paimkite augintinio kailio priežiūrą  į savo rankas, įdiegdami FURminator® Ultimate Hair Reduction System™: Brush, deShed, Bathe ir Maintain for grooming  , kad galėtumėte gauti patį geriausią rezultatą. FURminator® nukailinimo, priežiūros įrankiai ir plaukų priežiūros sprendimai pritaikyti bet kuriam šuniui ar katei.

  FURminator® Grooming Rake šukos  turi besisukančius metalinius dantis, kurie pašalina palaidus plaukus iš jūsų augintinio apatinio sluoksnio. Geriausiai tinka šunims ir katėms su storesniu kailiu, FURminator® Grooming Rake šukos padeda išvengti susivėlimų ir sąvėlų. Ergonomiška neslystanti rankena suteikia maksimalų valdymą. Įprasta priežiūra yra svarbi norint turėti puikų augintinio kailį. FURminator® Grooming Rake šukos yra patogus kasdienis kailio priežiūros sprendimas. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite kartu su kitais FURminator® priežiūros produktais.

  BESISUKANTYS METALINIAI DANTYS: Besisukantys metaliniai dantys pašalina palaidus plaukusiš jūsų augintinio poplaukio.
  GERIAUSIAI TINKA STORIEMS KAILIAMS: Padeda išvengti susivėlimų ir sąvėlų tankiame kailyje.
  PATOGUS ŠUKAVIMO SPRENDIMAS: Naudokite kaip patogų kasdienį įrankį apatinio sluoksnio priežiūrai.
  ERGONOMIŠKA RANKENA: Ergonomiška neslystanti rankena suteikia maksimalų valdymą.

  Geriausiai tinka šunims ir katėms su storu kailiu 

  Naudojimo instrukcijos: Prieš pradėdami šukavimą, atidžiai perskaitykite visas instrukcijas ir DUK. FURminator® Grooming Rake šukas naudokite tik taip, kaip nurodyta.

  Naudojimo instrukcijos:
  1. Norėdami prižiūrėti savo augintinį, raskite ramų laiką ir vietą prisėsti su savo augintiniu. Švelniai braukite per naminių gyvūnėlių kailį plaukų augimo kryptimi. Pradėkite nuo savo augintinio galvos ir eikite link galinės dalies, atsargiai šalia skrandžio, kojų, lytinių organų ir išangės. Venkite pernelyg didelių šukavimų vienoje srityje, nes tai gali sukelti jūsų augintinio kailio ir odos dirginimą. Šukuokite, kol visi laisvi plaukai bus pašalinti iš augintinio kailio.

  2. Grooming;as yra geras laikas atlikti pilną fizinį jūsų augintinio patikrinimą. Šukuodami augintinį ieškokite opų, mėlynių ir odos sužeidimų, kurias gali slėpti jūsų augintinio kailis. Jei jūsų augintinis turi bet kurį iš šių pažeidimų, prieš atnaujindami šukavimą, kreipkitės į veterinarijos gydytoją.