Prekių katalogas

Paltukai ir kombinezonai šunims

 • Ar reikalingas paltukai šunims? Tai priklauso nuo šuns veislės, amžiaus jo sveikatos būklės, kailio struktūros, gyvenimo būdo bei ora sąlygų.
  Šunims, gyvenantiems lauko voljeruose ir turintiems poplaukį, paltukai nereikalingi, nes jie puikiai prisitaiko net prie atšiaurių oro sąlygų. Nebūtini jiems ir apsiaustai nuo lietaus, nes šunų kailis turi apsauginį sluoksnį, kuris neleidžia jam peršlapti.

  Tačiau vis daugiau šunų tampa neatskiriama mūsų šeimos dalimi , tad gyvena butuose, namuose kartu su šeimininkais. Jie pripranta prie švelnių gyvenimo sąlygų ir sunkiai prisitaiko staigiai joms pasikeitus. Pakitus oro temperatūrai nuo +20 C ( viduje) iki -10-15 C (lauke) šuns organizmas nespėja tinkamai sureaguoti į tokį didelį temperatūrų skirtumą ir šuo gali peršalti bei susirgti. O ką kalbėti apie trumpo kailio, poplaukio neturinčius šunis. Šiais atvejais paltukas yra būtinas.

  Paltukai yra būtini ir sportuojantiems šunims, kad apsaugoti juos nuo peršalimo po didelio fizinio krūvio.
  Mes rekomenduojame tik patikimų gamintojų pagamintus paltukus, kurie puikiai tinka mūsų oro sąlygomis, jų konstrukcija yra patogi šuniui, nevaržo jo judesių, apsaugo pagrindinius kojų sąnarius, neperšlampa ir maloniai šildo.  

  Purvo vonias mėgstančiam šuniui likti švariam ir nepalikti purvo pėdsakų automobilyje, padės purvą ir drėgmę sugeriantys apsiaustai.
  Žiemos metu ilgo kailio šunims pravartu turėti kombinezonus, apsaugančius kailį nuo sniego bei prilipusių ledo gabaliukų, kurie jautresnėse kūno dalyse (pažastys, papilvė) gali pažeisti šuns odą. 

  NON - STOP PROTECTOR T-SHIRT marškinėliai šunims

  Non - stop PROTECTOR T-SHIRT marškinėliai šunims, kuriems reikalinga papildoma apsauga, kad galėtų išsaugoti kailį ir išvengti trinties nuo petnešų 

  Kaina 3450
  Non-stop GLACIER JACKET 2.0 šiltas paltukas šunims skirtas nevaržomam judėjimui

  Non-stop GLACIER JACKET 2.0 lengvas ir funkcionalus šiltas paltukas šunims , skirtas nevaržomam judėjimui 

  Kaina 7490
  9990 Sutaupykite 25 
  NON-STOP GLACIER JACKET šilta striukė, paltukas šunims

  Non-Stop GLACIER JACKET lengva ir funkcionali šilta striukė šunims, leidžianti lengvai judėti. 

  Kaina 5530
  79  Sutaupykite 2370
  NON-STOP PROTECTOR SNOW apsauginis kombinezonas šunims

  Non-stop Protector Snow apsauginis kombinezonas šunims pilnai apdengia kūną ir yra pagamintas iš plono ir elastingo audinio 

  Kaina 7495
  Non-Stop TREKKING FLEECE DOG JACKET fliso paltukas šunims

  Non-Stop TREKKING FLEECE DOG JACKET minkštas ir patogus fliso paltukas šunims 

  Kaina 6495
  Non-Stop TREKKING INSULATED DOG JACKET lengvas paltukas šunims

  Non-Stop TREKKING INSULATED DOG JACKET lengvas paltukas šunims yra puikus pasirinkimas žygiams, stovyklavimui ir kasdienei veiklai su šunimi 

  Kaina 6995
  Ruffwear DIRTBAG™ DOG DRYING TOWEL purvą sugeriantis paltukas šunims

  Ruffwear DIRTBAG™ DOG DRYING TOWEL purvą ir dėgmę sugeriantis paltukas šunims, skirtas šunų džiovinimui ir automobilio bei namų apsaugai 

  Kaina 12490
  Ruffwear UNDERCOAT™ DOG WATER JACKET atsparus vandeniui paltukas šunims

  Ruffwear UNDERCOAT™ DOG WATER JACKET  paltukas šunims su vandeniui atsparia izoliacija 

  Kaina 10990
 • Aukščiausios kokybės paltukai ir kombinezonai šunims