Prekių katalogas

Prekių grąžinimas ir garantijos

 • Prekių grąžinimas ir Garantija
  Visoms Sled dogs Baltic parduotuvėse įsigytoms prekėms yra taikoma 100% kokybės garantija.

  Parduotuvėje www.edog.lt įsigytų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos laikantis šių reikalavimų:

  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ . Visas su prekių keitimu ar grąžinimu susijusias išlaidas apmokame mes.

  Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“ taisyklėmis. Visas su prekių grąžinimu susijusias išlaidas apmoka pirkėjas.

  Prekių grąžinimo tvarka:

  Ne maisto prekės: Norėdami grąžinti www.edog.lt įsigytas ne maisto prekes, per 30 dienų nuo prekių pristatymo datos Pirkėjas informuoja mus el. paštu info@sleddog.lt, nurodydamas prekių užsakymo numerį ( ar kitą prekės įsigijimo dokumentą), norimų grąžinti prekių sąrašą bei grąžinimo priežastį. Jei prekės grąžinimo priežastis yra netinkama jos kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

  Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  - grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  - prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  - prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  - grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  - grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą .
  2. Maisto prekės: Maisto prekes, įsigytas www.edog.lt turite teisę grąžinti arba pakeisti kitomis, jei:
  - Jūsų gauta maisto pakuotė transportavimo metu yra netekusi prekinės išvaizdos, pažeista.

  Grąžinamo maisto pakuotė negali būti Pirkėjo pradaryta.

  Kiekvienos parduotuvėje www.edog.lt parduodamos prekės savybės ir dydžiai nurodomi prie prekės esančiame aprašyme. Gamintojas prekėms suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kuri yra nurodoma ant pakuotės ar prekių aprašymuose.
  Tuo atveju, kai Gamintojas tam tikroms prekių rūšims kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

  Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu Algirdo 37, Vilnius, darbo dienomis nuo 10.00 iki 19.00 valandos iš anksto suderinus laiką su personalu tel. 864012815, el. paštu: info@sleddog.lt arba atsiųsti prekes Pardavėjui, naudodamas savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis.


  Jei turite klausimų susijusių su www.edog.lt parduodamų prekių kokybe, garantija ar grąžinimu, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

  Telefonas pasiteiravimui: 864012815
  El. paštas: info@sleddog.lt