Prekių katalogas

Orbiloc saugos lemputės šunims bei jų šeimininkams

 • Orbiloc gamina aukštos kokybės LED apsaugines lemputes, kurios pagamintos Danijoje, yra patvarios, ryškios ir 100% atsparios vandeniui, turinčios IPx8 patvirtinimą ir  kiekvienai lemputei suteikiama trejų metų garantija. Esame aistringi už tai, ką darome, ir didžiuojamės galėdami savo klientams teikti geriausius produktus ir paslaugas.

  Sauga: saugumas visada yra pirmoje vietoje ir didžiuojamės, kad  tam skiriame didžiūlį dėmesį , nuolat tyrinėdami ir atnaujindami savo dizainą. Neatsitiktinai sauga yra bene svarbiausias dalykas, į kurį atsižvelgiame kurdami aukščiausios klasės produktus.

  Kokybė: Mes tikime, kad saugumas ir kokybė eina koja kojon. Mūsų gaminiai yra išbandyti taip, kad atitiktų aukščiausius standartus, kad būtų užtikrintas jų profesionalus saugumas, o jų kokybė nenugalima, kad atitiktų didėjančius klientų poreikius dėl geriausių galimų saugos lempučių. O norėdami užtikrinti visišką klienti pasitenkinimą, visiems mūsų gaminiams suteikiame trejų metų garantiją. 

  Orbiloc Adjustable Strap Kit juostelių rinkinys

  Orbiloc Adjustable Strap Kit reguliuojamo dirželio rinkinį sudaro dvi reguliuojamos juostos, leidžiančios pritvirtinti Orbiloc saugos lemputę prie diržų, krepšių, šunų antkaklių, pakinktų ar pan. 

  Kaina 980
  Orbiloc Armband lemputės tvirtinimas ant rankos

  Orbiloc Armband apyrankė yra saugus Orbiloc Dual Safety Light saugos lemputės pritvirtinimas ant žmogaus rankos ar kojos, tikslu tapti matomu tamsiu paros laikotarpiu. 

  Kaina 16 
  Orbiloc Carabiner lemputės tvirtinimas su karabinu

  Orbiloc Carabiner karabino pagalba Orbiloc dog Dual light saugos lemputė yra lengvai pritvirtinama prie kuprinės, aprangos ar šuns antkaklio. 

  Kaina 1150
  Orbiloc Clip lemputės prisegimo priedas

  Orbiloc Clip sagtis leidžia lengvai prisegti/nuimti Orbiloc Safety Light prie bet kokio diržo, dirželio, juostos, kepurės, drabužių, petnešų , antkaklio 

  Kaina 720
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Orbiloc Dog Dual saugos lemputė šunims

  Orbiloc Dog Dual  aukštos kokybės LED saugos lemputė šunims, tinkama segti prie antkaklio, petnešų ir paltukų. 

  Kaina 2660
  Orbiloc Mode Selector Ring lemputės įjungimo žiedas

  Orbiloc Mode Selector Ring žiedas suteikia galimybę išlaikyti Orbiloc Safety Light lemputės funkcionalumą ilgiau 

  Kaina 650
  Orbiloc Mode Selector Ring PRO lemputės įjungimo žiedas PRO

  . Orbiloc Mode Selector Ring PRO žiedas suteikia galimybę išlaikyti Orbiloc Safety Light lemputės funkcionalumą ilgiau 

  Kaina 650
  Orbiloc Quick Mount Adjustable lemputės priedai

  Orbiloc Quick Mount Adjustable komplektas susideda iš dviejų dalių: Orbiloc Adjustable strap reguliuojamo diržo ir Orbiloc Quick Mount sagties. 

  Kaina 1150
  Orbiloc Service Kit lemputės elementų rinkinys

  Orbiloc Service Kit priežiūros priemonių rinkinys, skirtas Orbiloc Dual Safety Light švieselės priežiūrai 

  Kaina 720
 • Orbiloc gamina aukštos kokybės LED apsaugines lemputes, kurios pagamintos Danijoje, yra patvarios, ryškios ir 100% atsparios vandeniui, turinčios IPx8 patvirtinimą ir kiekvienai lemputei suteikiama trejų metų garantija