Prekių katalogas

Orbiloc Service Kit lemputės elementų rinkinys

 • Orbiloc Service Kit lemputės elementų rinkinys

  Orbiloc Service Kit priežiūros priemonių rinkinys, skirtas Orbiloc Dual Safety Light švieselės priežiūrai 

  Gamintojas
  Orbiloc
 • Orbiloc Service Kit  saugos rinkinys leidžia prieinamai ir efektyviai  išlaikyti „Orbiloc“ saugos šviesą ryškiai šviečiančią 100 valandų ir  250 valandų mirksinčią. Orbiloc Service Kit   rinkinyje yra iš anksto tinkamai paruošta dviejų CR2032 baterijų pakuotė, silikonu suteptas sandarinimo žiedas ir aptarnavimo įrankis, skirtas priveržti / atveržti saugos lemputę.

  O formos sandarinimo  žiedas yra labai svarbus, kad Orbiloc saugos lemputė  neperšlaptų iki 100 metrų gylyje. Rekomenduojame pakeisti O formos sandarinimo žiedą kaskart keičiant baterijas, kad užtikrintumėte, jog Orbiloc Safety Light  lemputė yra nepralaidi vandeniui.
  Jei Orbiloc Safety Light saugos lemputė  naudojama drėgnoje aplinkoje (plaukiant, baidarėmis ir pan.), O formos sandarinimo  reikia reguliariai tepti. Jei nardydami naudojate Orbiloc Safety Light, rekomenduojame prieš kiekvieną ir po kiekvieno nardymo išvalyti O žiedą, o prieš kiekvieną nardymą - sutepti O žiedą. Žiedą sandariai uždaryti  į silikoninį maišelį, kad suteptumėte O žiedą.
  Keičiant baterijas, įsitikinkite, kad Orbiloc saugos lemputės dugne simbolis + nukreiptas žemyn. 

  1 x baterijų paketas - 2 x CR2032 ličio baterijos
  1 x sandarinimo žiedas suteptas silikonu
  1 x aptarnavimo įrankis