Prekių katalogas

Orbiloc Dog Dual saugos lemputė šunims

 • Orbiloc Dog Dual aukštos kokybės LED saugos lemputė šunims, tinkama segti prie antkaklio, petnešų ir paltukų.  

  Lemputė padaro šunį  aiškiai matomą tamsoje, todėl automobilių, motorolerių ir dviratininkų vairuotojai gali išanksto reguliuoti greitį ir atsargiai privažiuoti prie šuns ir jo šeimininko.

  Orbiloc Dog Dual saugos lemputė taip pat padeda šunų šeimininkams stebėti savo šunį tamsoje ir kontroliuoti jo elgesį. Naudodami 10 skirtingų spalvų, galite  pažymėti net kelis šunis, kad jie būtų lengvai atskiriami.

  Šviesa matoma iki 5 km, lemputė 100% vandeniui atspari (IPX8), atspari smūgiams ir gali atlaikyti ekstremalias temperatūras. Dėl to šios saugos lemputės  puikiai tinka bet kokiems nuotykiams lauke.

  Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, Orbiloc Dog Dual saugos lemputės  gaminamos Orbiloc gamykloje Orhuso mieste, Danijoje. Dėl to Orbiloc suteikia trejų metų garantiją šviesos elektronikai ir objektyvui. 

  LED technologija ir unikalus lęšių dizainas leidžia būti matomu net 5 km atstumu. Švieselės užtikrina, kad jūs abu būsite kitiems eismo dalyviams matomi tamsoje, taip iki minimumo sumažinant avarijos ar pavojingos situacijos riziką. Su Orbiloc Dual Safety Light šviesele kiti eismo dalyviai galės pamatyti jus iš penkių kilometrų atstumo, o tai pakankamas laikas įvertinti situaciją.

  Orbiloc Dual Safety Light švieselė atlaiko 100 kg. apkrovą. Švieselės yra 100% atsparios vandeniui ir suteikia jums ar jūsų šuniui galimybę išsimaudyti, vaikščioti per lietų ar žaisti ant sniego. Jos puikiai veikia nuo +50 iki -40C ° temperatūroje. 

  Orbiloc Dual Safety Light daugelį metų naudojama  karinėje arenoje, daugiausia dėl to, kad ji atitinka aukščiausius patvarumo, matomumo ir kokybės standartus. 

  Unikalus objektyvo dizainas suteikia 270 ° matomumą ir  šuo bus matomas iš visų pusių. Šviesos energija leidžia pamatyti šviesoą atsispindinčią aplinkoje - net jei pati šviesa nėra nukreipta jūsų kryptimi. 

  Orbiloc Dual Safety Light švieselė taip pat labai lengvai valdoma. Norėdami pasirinkti funkciją , tiesiog pasukite apsukimų režimo parinkimo žiedą Selector Ring į kairę arba į dešinę. Švieselė mirksės arba degs pastoviai: informacija matyti ant lęšio, todėl galėsite lengvai rasti norimą funkciją.

  Elementai veikia 100 valandų, kuomet šviečia pastoviai, ir 250 valandų, kai mirksi.

  Orbiloc Dual Safety Light švieselė yra modernaus dizaino, 35mm x 20mm dydžio, sveria tik 19 gramų ir yra aptakios formos. Todėl jūsų šuo su ja visada jausis patogiai: nesvarbu ar jis guli ar laksto tamsoje. Moderni švieselės konstrukcija užtikrina, kad Orbiloc Dual Safety Light švieselė yra atspari vandeniui visais atvejais - ar tai būtų įjungta ar išjungta. 

  Orbiloc Dog Dual saugos lemputė  yra 100% atspari vandeniui ir leidžia Jūsų geriausiam draugui galimybę išsimaudyti ar pažaisti sniege.   IPX sertifikatas nurodo, kokį atsparumą  lašams, lietui ir panardinus į vandenį turi produktas. Orbiloc Dog Dual švieselė turi aukščiausią šio sertifikato lygį (IPX8), o tai reiškia, kad ji gali nuolat būti po vandeniu. .

  Orbiloc Dog Dual saugos lemputės komplekte yra:

  • Orbiloc saugos lemputė su Orbiloc greitu tvirtinimu
  • Reguliuojamas diržas Orbiloc
  • Aptarnavimo įrankis
  • Įdėtos baterijos (2x CR2032)
  • Trumpas vadovas 

  Specifikacija:

  • matomumas 5 km atstumu
  • atspari vandeniui iki 100 m gylyje
  • atspari smūgiams - išlaiko iki 100 kg apkrovą
  • 3 metų garantija
  • dvi funkcijos: mirksinti šviesa ir pastovi šviesa
  • ilgas baterijos veikimo laikas: 100 val pastoviai šviečiant ir 250 val mirksint
  • lęšio konstrukcija suteikia 270 laipsių matomumo galimybę
  • viekia temperatūroje nuo +50 iki -40 C ° 

  Spalvos:

  YellowGeltona: esant rūkui ar miglotam orui geltoną spalvą akys mato geriausiai. Geltona spalva nedirgina akių. Ši spalva naudojama įspėjamiesiems ženklams ir kelio darbams, kuomet vairuotojai privalo sulėtinti greitį.
  Red Raudona: tai spalva, kuri signalizuoja pavojų, ir yra naudojama automobiliuose bei kitose transporto priemonėse stabdžių signalams ir kt. tikslams. Mūsų akys yra įpratę atkreipti dėmesį į šią spalvą. Be to raudona spalva nedirgina akių.
  BlueMėlyna: mėlyna spalva išsiskiria iš įprastų eisme naudojamų šviesos signalų. Ši spalva turi prevencinį poveikį ir yra naudojama policijos, greitosios pagalbos, gaisrinės mašinose ir avarijos vietose, perspėdama vairuotojus judėti lėčiau.
  White Balta: balta šviesa yra plačiausiai eisme naudojama spalva. Balta šviesa sklinda greičiau nei spalvota šviesa, todėl ji prasisviečia net per storą kailį.
  Green  - Žalia: žalia spalva veikia raminančiai ir tyrimai parodė, kad žalią šviesą mes fiksuojame geriausiai. Ši spalva puikiai tiks esant saulėtam ir giedram orui.
  Turquoise Turkio: turkio spalva yra mėlynos ir žalios spalvos mišinys, artimas vandenyno spalvai. Turkio šviesa yra puiki neutrali spalva, kuri tiks prie bet kokios įrangos .
  PinkRožinė: rožinė spalva dažnai siejama su jautrumu, mandagumu ir mielumu. Rožinė šviesa - tai violetinės ir raudonos spalvos mišinys, simbolizuojantis energiją, entuziazmą ir smagumą. Rožinė šviesa tinka prie bet kokios spalvos daiktų.
  DARK Juoda: juoda šviesa pasižymi išskirtine, minimalistine ir rafinuota išvaizda ir baltos spalvos ksenono šviesa. Juoda šviesa puikiai tinka tiems, kurie vertina išskirtinę, efektingą ir futuristinę išvaizdą.
  AmberGintarinė: gintarinė spalva yra ryški, šilto atspalvio, kuri spalvų paletėje yra tarp geltonos ir oranžinės spalvos.Dėl panašumo į aukso spalvą jis puikiai tinka kaip ryškus akcentas.
  PurpleVioletinė: Violetinė šviesa yra raudonos ir mėlynos šviesos mišinys, ji atrodo labai moderni ir elegantiška. Violetinė šviesa puikiai tinka prie violetinių antkaklių ir pakinktų.Taip pat violetinė spalva išsiskiria iš daugumos šviesų kaimo ir miesto aplinkoje. 

  Dizainas:

  • modernus, plokščias ir suapvalintas dizainas
  • dydis: 48*30*24 mm
  • svoris tik 19 gr. 

  Svarbu žinoti:

  • Garantinis 3 metų laikotarpis taikomas tik Orbiloc Dog Dual švieselei.
  • Priedams garantija netaikoma.

  Garantija netaikoma šiems atvejams: normalus nusidėvėjimas, oksidacija, modifikacija ar daliniai pakeitimai, neteisingas saugojimas, netinkama priežiūra, aplaidus elgesys ir jei švieselė yra naudojama tikslui, kuriam ji nėra skirta.

  GARANTIJA NETAIKOMA, JEI ELEMENTAI KEIČIAMI NESINAUDOJANT Orbiloc Service Kit KOMPLEKTU.