Prekių katalogas

Orbiloc Quick Mount Adjustable lemputės priedai

 • Orbiloc Quick Mount Adjustable lemputės priedai

  Orbiloc Quick Mount Adjustable komplektas susideda iš dviejų dalių: Orbiloc Adjustable strap reguliuojamo diržo ir Orbiloc Quick Mount sagties. 

  Gamintojas
  Orbiloc
 • Orbiloc Quick Mount Adjustable komplektas susideda iš dviejų dalių: Orbiloc Adjustable strap reguliuojamo diržo ir Orbiloc Quick Mount sagties.

  Orbiloc Adjustable strap reguliuojamas diržas yra pagamintas iš silikoninės gumos- gumos tipo, labiausiai atsparaus ekstremalioms sąlygoms, saulės spinduliams ir temperatūrai. Diržas yra sustiprintas keliais būdais: Orbiloc Adjustable strap reguliuojamojo diržo storis padidintas - naudota medžiaga yra dvigubai stipresnė, lyginant su ankstesniu dirželiu- todėl yra dar labiau patvarus ir dar patogiau naudojamas visims atvejams.

  Tvirtinimo ribos : Orbiloc Adjustable strap reguliuojamame dirže yra užsegimo padalos . Tai užtikrina, kad Orbiloc dual light švieselė būtų tvirtai pritvirtinta ir negalėtų paslysti, net jei ji pritvirtinta prie plono antkaklio.

  Lengvas ir greitas reguliavimas
  4 reguliuojamos angos leidžia lengvai ir greitai pritaikyti dirželį, todėl šviesą galima montuoti ant visų rūšių antkaklių, neatsižvelgiant į jų storį ir plotį, nespaudant ir paliekant ženklų.