Prekių katalogas

Rex Specs apsauginiai akiniai ir ausinės šunims

 • Rex Specs sukurtas remiantis principu, kad gyventi kartu yra geriau. 

  Aidenas ir Jesse Emilo pradėjo galvoti apie apsauginius akinius aktyviems šunims, kai abiejų jų augintiniams, 11 metų baltajam haskiui Yazui ir tuo metu 7 metų vokiečių aviganių mišiniui Tuckermanui, pradėjo vystytis akių problemos. 

  2015 m., po kelerių metų prototipų kūrimo abu jie įkūrė Rex Specs ir pristatė apsauginius akinius.

  Kad ir kokias ekskursijas lauke darytumėte su savo šunimis, gyvenimas kartu yra geresnis.: Mūsų vertybės atspindi prekės ženklo, sukurto darbiniam šuniui,  kiekvienam šuniui, vertybes.
  Sukurkite geriausią produktą: Mūsų geriausio produkto kriterijai priklauso nuo poreikio, funkcijos, apgalvoto dizaino ir, svarbiausia, patvarumo, siekiant apsaugoti aktyvų šunį.
  Nesaistomas konvencijos: Mūsų sėkmė – ir didžioji dalis linksmybių – slypi kuriant ir plėtojant naujoviškus sprendimus, atitinkančius realaus pasaulio poreikius.
  Laukas skirtas kiekvienam šuniui: Mūsų gaminiai suteikia pasitikėjimo ir apsaugas darbui bet kokiomis sąlygomis – nuo lauko mėgėjų iki elitinių karinių darbo šunų. 

  REX SPECS DOG GOGGLES apsauginiai akiniai šunims

  Rex Specs dog goggles akiniai šunims yra apsauginiai akiniai aktyviems, darbiniams šunims 

  Kaina 123 
  Rex Specs Ear Pro ausų apsauga šunims

  Rex Specs Ear Pro K9 klausos apsauga buvo sukurta ir specialiai sukurta siekiant apsaugoti karinius darbinius šunis nuo laikino ir (arba) nuolatinio klausos praradimo, kuris gali atsirasti dėl staigaus, didelio smūgio ir triukšmo poveikio 

  Kaina 123 
 • Rex Specs  akiniai ir ausų apsaugos visiems šunims: nuo lauko mėgėjų iki elitinių karinių darbo šunų.