Prekių katalogas

REX SPECS DOG GOGGLES apsauginiai akiniai šunims

 • REX SPECS DOG GOGGLES apsauginiai akiniai šunims

  Rex Specs dog goggles akiniai šunims yra apsauginiai akiniai aktyviems, darbiniams šunims 

  Gamintojas
  Rex Specs
 • Rex Specs dog goggles akiniai šunims yra apsauginiai akiniai aktyviems, darbiniams šunims. Jie yra stabilūs ir saugūs, tuo pačiu užtikrina visišką žandikaulio judėjimą ir platų matomumo lauką. Rex Specs akiniai šunims apsaugo šuns akis nuo dulkių, aplinkos pavojų ir saulės. Visos linzės apsaugo nuo UVA / UVB spingulių ir padeda gydyti šunų akių ligas, tokias kaip pannus (chroniškas paviršinis keratitas). Rex Specs šunų akiniai buvo sukurti darbiniams šunims ir išbandyti su jais, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų bet kurio šuns poreikius ir bet kokio aktyvumo metu.

  • "Rex Specs" šuo apsauginiai akiniai turi objektyvus - skaidrius ir pasirinktus pagal poreikį. Yra 4 atspalviai ("Clear", "Smoke", "Red Revo Mirror" arba "Blue Revo Mirror)
  • Visi objektyvai yra keičiami, sferiniai ir vertinami UV400, kad būtų apsaugota nuo UVA / UVB spindulių.
  • Objektyvai įvertinami ANSI Z87.1-2010 atsparumui smūgiams
  • Dinaminio diržo sistema leidžia visiškai laisvai judėti žandikauliui

  Rex Specs dydžiai:
  L: Dideli akiniai tinka daugeliui šunų virš 15 kg , priklausomai nuo galvos formos. Rekomenduojame akinių laikyklį, jei šuns galvos apimtis yra didesnė nei 51 cm. Išmatuokite šuns galvos apimtį apie 2,5 cm virš akių.
  S: Maži akiniai tinka daugeliui šunų, kurių svoris nuo 4,5 iki 15 kg.

  Kaip pasirinkti lęšius?
  Skidrūs - puikiai tinka mokymui ir dresūrai.Rekomenduojama pradėti pratinti šunį dėvėti Rex Specs be lęšių. Tai padės šuniui pirmiausia priprasti prie rėmų. Tada reikia pereiti prie skaidraus lęšio ir galiausiai į tamsintus lęšius. Skaidrus lęšis yra puikus, nes jis suteikia tokią pat apsaugą nuo UV spindulių ir smūgių, kaip ir kiti lęšiai, nekeičiant šuns supančios aplinkos. Praktika rodo, kad vienu metu įvedant šuniui per daug pokyčių (akinių rėmeliai ir tonuoti lęšiai) šuo sunkiau prie jų pripranta..
  Žinoma, kad ultravioletinė spinduliuotė gali sukelti įvairių rūšių akių pažeidimus. Rex Specs akiniai gimė dėl savininkų šuns akių ligos. Vienas iš šunų kentėjo dėl pigmentų trukumo sukelto akių ir akies voko paraudimų, o kitam buvo diagnozuotas chroniškas paviršinis keratitas (pannus). Ši būklė yra laipsniškai progresuojanti kai kraujo indai ir raumenų audinys įsiveržia į rageną, o sunkiais atvejais gali apimti daudelį ar visą ragenos paviršiaus plotą, dėl kurio atsiranda aklumas. Taigi, turėjo būti medžiaga atspari UV spinduliams - polikarbonatas. Polikarbonatas turi natūralias UV blokavimo savybes - tai leidžia skaidriems lęšiams užtikrinti tą pačią UV apsaugą kaip ir spalvotiems lęšiaims. Polikarbonato lęšiai naudojami saulės akiniams, slidinėjimo akiniams, riaušių skydams ir daugeliui kitų tikslų. Tai puiki medžiaga, nes ji ne tik blokuoja 99,9% UVA ir UVB spindulius, bet ir atspari smūgiams.

  Kitas būdas apibūdinti lęšius yra jų matomos šviesos perdavimo lygis (VLT). Tai yra matavimas, kiek šviesos praleidžia lęšiai. Mažas VLT praleidžia labai mažai šviesos, o aukštas VLT leidžia perduoti daug šviesos. Yra 5 kategorijos - jos išvardytos žemiau.

  0 kategorija - 80-100% VLT (daug šviesos praeina)

  1 kategorija - 46-79% VLT

  2 kategorija - 18-45% VLT

  3 kategorija - 8-17% VLT

  4 kategorija - 3-8% VLT (ne per daug šviesos)

  Skaidrūs lęšiai yra 0 kategorijos. Dūminiai, sidabro veidrodiniai, mėlynai veidrodiniai ir raudonai REVO yra 2 kategorijos. Mėlynas revo yra 3 kategorija.

  Nesvarbu, ar jūsų šuo yra jūsų dirbantis, K9 partneris, važiuoja su jumis motociklu, kopia kalnais ar dalyvauja medžioklėje - Rex Specs yra geriausi jūsų geriausio draugo akiniai.

  SVEIKATA IR PREVENCIJA
  Daugumai šunų gali būti diagnozuota tam tikros akių ligos iki jiems sukaks 8 metai. Akiniai padės apsaugoti akis nuo kenksmingų elementų, pavyzdžiui, saulės, šiukšlių, žolių ir dulkių.

  DARBINIAI ŠUNYS
  Rex Specs K9 dizainas optimizuotas darbiniam šuniui. Jas naudoja asmeninės apsaugos šunų instruktoriai, Jungtinių Valstijų gynybos departamentai, medžiotojai ir daugelis kitų K9 programų. Rex Specs gavo kelių K9 specialistų patvirtinimą dėl jų efektyvumo daugelyje skirtingų situacijų.

  Didelė sferinė lęšio konstrukcija suteikia galimybę apimti visą vaizdą, pašalinant bet kokius trukdžius ar nepatogumus dėvėti.
  Minkštas putplasčio kraštas puikiai tinka šuns veidui, apsaugo nuo dulkių ir šiukšlių.
  Žemo profilio visiškai reguliuojamas dirželis leidžia individualiai pritaikyti kiekvienam šuniui ir lengvai integruojamas su kitais gaminiais ir petnešomis.
  Šie apsauginiai akiniai tvirtai laikosi visose aktyviose veiklose, tuo pačiu užtikrinant maksimalią laisvę ir pilną žandikaulio judėjimą.
  Sužalojimų ir traumų gali būti išvengta reguliariai naudojant Rex Specs akinius šunims. Medžiokliniai ir lauko bandomieji šunys dažnai kenčia nuo žolės ir šapų sukeltų akių pažeidimų. Mokydami savo šunį nešioti Rex Specs akinius šios veiklos metu, galite išvengti nemalonių incidentų ir užtikrinti ilgesnį žaidimą su šeimininku.

  Dydžiai:

  L: šunims virš 15 kg
  S: šunims nuo 4,5 iki 15 kg.
  Akiniai parduodami su skaidriais lęšiais. Jei norite kitos rūšies lėšių, parašykite pastabose.