Prekių katalogas

Rex Specs Ear Pro ausų apsauga šunims

 • Rex Specs Ear Pro ausų apsauga šunims

  Rex Specs Ear Pro K9 klausos apsauga buvo sukurta ir specialiai sukurta siekiant apsaugoti karinius darbinius šunis nuo laikino ir (arba) nuolatinio klausos praradimo, kuris gali atsirasti dėl staigaus, didelio smūgio ir triukšmo poveikio 

  Gamintojas
  Rex Specs
 • Zeteo Tech sukurta Rex Specs Ear Pro K9 klausos apsauga buvo sukurta ir specialiai sukurta siekiant apsaugoti karinius darbinius šunis nuo laikino ir (arba) nuolatinio klausos praradimo, kuris gali atsirasti dėl staigaus, didelio smūgio ir triukšmo poveikio. Nesvarbu, ar keliaujate į misiją, ar važiuojate motociklu, ar rokenrolo koncerte – Rex Specs Ear Pro apsaugos jūsų K9 šuns ausis ir laikui bėgant sumažins jūsų šuns klausos pažeidimus.

  Rex Specs Ear Pro ausų apsauga yra sukurta dirbti su Rex Specs V2 Dog Goggle akiniais . Norėdami visiškai apsaugoti jūsų K9, šunį siūlome Medium ir Large Ear Pro  parinktis kaip rinkinį, sukomplektuotą su Large  V2 apsauginiais akiniais.

  PREKĖS SAVYBĖS

  • Garsą sugeriantis putplasčio paminkštinimas maksimaliai apsaugai
  • Nuimamas, kad būtų lengviau plauti ir prižiūrėti
  • 4 krypčių tamprus audinys yra lengvas ir pralaidus orui – skirtas ilgesniam naudojimui
  • Lengvai integruojamas su kita įranga, pavyzdžiui, akiniais ir antsnukiais
  • Žemo profilio konstrukcija užtikrina stabilią apsaugą net ankštose vietose
  • Lanksčios konstrukcijos sandarikliai aplink ausį užtikrina maksimalią garso apsaugą
  • Gaubto tipo dizainas tolygiai paskirsto slėgį, kad  laikytūsi vietoje be dirželių

  KODĖL REX SPECS EAR PRO?
  Aukščiausios kokybės medžiagos. Ear Pro ausų apsauga buvo sukonstruota naudojant geriausias žemo dažnio triukšmą blokuojančias putas, kurias Rex kompanija  surado ir išbandė.
  Klausos apsauga yra tik tiek, kiek tinka. Putose nėra skylių ar įsiskverbimų. Nereikia reguliavimo ar dirželių, kuriuos reikia tiksliai sureguliuoti, kad jie gerai priglustų. Jei Ear Pro ausų apsauga šiek tiek pajuda – ji vis tiek veikia. Kiti produktai praranda veiksmingumą, kai produktas pasislenka nuo ausies.

  GALIMI DYDŽIAI

  • Mažas (33–38 cm)
  • Vidutinis (38–44,5 cm)
  • Didelis (44,5–53,30 cm)

  VEIKSMAI IR BANDYMAI
  Rex Specs kompanija priėmė geriausią praktiką, kurią taiko Nacionalinis darbuotojų saugos ir sveikatos institutas (NIOSH), atlikdamas tikrus šunų ausų tyrimus, kad nustatytų Rex Specs Ear Pro ausų apsaugos  efektyvumą. Šie testai buvo atlikti žemesniais Rex specifikacijų dažniais, nes juos sunkiausia susilpninti.

  Tikras ausų tyrimas buvo atliktas garso kabinoje, kai triukšmo ekspozicija nustatyta iki 95 dB A (baltasis triukšmas). 95dB A pavyzdžiai: traktorius, maišytuvas, motociklas, elektriniai įrankiai, sraigtasparnis Bell UH-1. Rezultatus žiūrėkite žemiau esančiame grafike. Esant labai žemiems dažniams (20 Hz – 120 Hz) Rex Specs Ear Pro slopina arba sumažina triukšmo poveikį nuo 18 dB A iki 24 dB A. Didėjant dažniui, didėja ir gaminio efektyvumas.