Prekių katalogas

Pet's Relief Derm-10 50ml odos kremas šunų žaizdoms gydyti

 • Pet's Relief Derm-10 50ml odos kremas šunų žaizdoms gydyti

  Pet's Relief Derm-10  odos kremas pagerina žaizdų gijimo greitį ir odos atstatymą 

 • Žaizdas gydantis odos kremas, kurio sudėtyje yra cinko oksido ir devynių žolelių ekstraktų, skirtas naudoti šunims, katėms ir arkliams. Pagerina žaizdų gijimo greitį ir odos atstatymą

  Derm-10 yra žaizdų gijimą gerinantis kremas, kuris regeneruoja visų tipų žaizdų, įskaitant įbrėžimus, įtrūkimus, opas, nudegimus, vabzdžių įkandimus ir įgėlimus, odą šunims, katėms ir arkliams. Jis veikia prevenciškai, apsaugodamas odos vietas, kuriose dažnai gresia sužeidimai, ir gali būti naudojamas atskirai arba kartu su kitais produktais. Padeda išvengti randų audinio susidarymo, atkuria normalią plaukų struktūrą ir spalvą. Malonaus kvapo, netepa odos ar audinių. Tiekiamas beorio dozatoriaus buteliuke, kad būtų lengva ir higieniška.

  Sudėtis
  Sudėtis/100g: Azijinė centelė 2, Rausvažiedė ežiuolė 1,73, Vaistinė medetka 1,7, Sodinis hamamelis 1,66, Plačialapis popierėlis 1,12, cinko oksidas 0,9, Vakarinė tuja 0,57, Tikroji levanda 0,55, Levandinis šalavijas 0,35, Kalninė arnika 0,11. Pagalbinės medžiagos: vanduo, polisorbatas 20, polisorbatas 80, glicerolio monostearatas, etil alkoholis, skystas parafinas, žemės riešutų aliejus, izopropil miristatas, glicerolis, aerozolis 200-silicio oksidas, metilparahidroksibenzoatas, propilparahidroksibenzoatas.  

  Naudojimo instrukcijos
  Prieš naudojimą švelniai nuplaukite pažeistą odą.
  Užtepkite pakankamai kremo, kad susidarytų plonas sluoksnis ant paviršiaus.
  Taikyti bent du kartus per dieną.
  Jei reikia, užtepkite žaizdą.