Prekių katalogas

Pro-Vet No Stress raminantys papildai šunims su valerijono šaknimi

 • Pro-Vet No Stress raminantys papildai šunims su valerijono šaknimi

  Pro-Vet No Stress raminantys papildai šunims su valerijono šaknimi sumažina stresą ir nerimą 

 • Pro-Vet No Stress raminantys papildai šunims 100% NATŪRALUS PRODUKTAS

  • Sumažina stresą ir nerimą, kurį sukelia nepažįstama aplinka
  • Koreguoja  elgesio problemas dėl seksualinio aktyvumo
  • Padeda sumažinti atsiskyrimo nerimą
  • Palengvina atsistatymą iš stipraus susijaudinimo būsenos, agresyvaus elgesio ir (arba) kitų psichogeninių elgesio sutrikimų
  • Turi antiseborėjinį poveikį
  • Stimuliuoja plaukų augimą ir palaiko sveiką odą

  Sudėtis: dehidratuotos išrūgos, kviečių krakmolas, dekstrozė, dehidratuotų pieno mielių ekstraktas, dilgėlės, valerijono ekstraktas (valeriana officinalis), vitaminai, pasifloros (Passiflora) ekstraktas, ramunėlių recutita žiedų ekstraktas.

  Priedai/kg: vitaminas B1 0.04%, vitaminas B2 0.05%, vitaminas B3 0.029%, vitaminas B6 0.03%, vitaminas B12 0.35%, vitaminas A 9.526IE, vitaminas D3 1.191IE, vitaminas E 7mg, cholinas 240mg.

  Analizė: žali baltymai 21,94%, žali riebalai 10,5%, žali pelenai 9,4%, žalia ląsteliena 0,4%, drėgmė 2,3%.

  Kasdienis suvartojimas: min. 2 tabletės 5 kg kūno svorio 3 kartus per dieną. Padidėjęs suvartojimas nesukels jokio neigiamo šalutinio poveikio.

  Pagaminta ir supakuota Olandijoje.
  Laikyti vėsioje sausoje vietoje.
  Geriausias iki: žiūrėti pakuotėje

  Valerijonas: Valerijone yra valepotriatų, valerijonų rūgštis, alkaloidai, eterinis aliejus, cholinas, fitosteroliai, ESA ir bioflavonoidai.
  Naudotos augalo dalys: šaknys.

  Specifinis gydomasis sveikas poveikis.
  Valerijonas vartojamas miego  sutrikimams, neramumui ir nerimui gydyti, taip pat kaip raumenų relaksantas. Dažnai atrodo, kad valerijonas veikia tik tada, kai vartojamas ilgiau (kelias savaites), nors daugelis vartotojų pastebi, kad jis veikia iš karto. Valerijonas taip pat tradiciškai vartojamas virškinimo trakto skausmui ir dirgliosios žarnos sindromui gydyti. Valerijonas kartais rekomenduojamas kaip pirmosios eilės gydymas, kai tai reikalauja naudos ir rizikos analizė. Nutraukus benzodiazepinų vartojimą, valerijonas dažnai skiriamas kaip pereinamasis vaistas.

  DILGĖLĖ: Dilgėlėse yra histamino, smuikurėmuo, acetilcholinas, chlorofilas, sterolio, vitamino C, K ir B2, taninų ir mineralų (silicio dioksido, kalcio, silicio, geležies, magnio, fosforo, kalio, natrio, sieros).

  Naudotos augalo dalys: žolė su šaknimis.

  Specifinis gydomasis sveikas poveikis.
  Dilgėlė gali būti naudojama esant sąnarių skausmams (reumatui), odos simptomams (egzemai), urtritui, mažakraujystei, kraujavimams, pūlėms, esant patinimui, antsvoriui, esant inkstų ir šlapimo pūslės sutrikimams, astmai, šienligei, bronchitui, psoriazei, sinusitui, kepenų ir tulžies ligoms. diabetas, viduriavimas, protrūkis, rožė (išoriškai), žaizdos, opos, nudegimai, inkstų uždegimai ir mineralų trūkumas.

  PASSIFLORA: Passiflora sudėtyje yra flavonoidų,, alkaloidai, glikozidai, tanino medžiagos,, amino rūgštys, eterinis aliejus ir fitosterolių.

  Naudota augalo dalis: gėlė.

  Specifinis gydomasis sveikas poveikis.
  Passiflora gali būti taikomas esant nemigai, hiperventiliacijai, susierzinimui, baimei apžiūrai, nervingumui, isterijai, stresui, jaudrumui, širdies plakimui (dėl nervingumo), pervargimui, baimėms, protinį nuovargį, galvos skausmui dėl nervingumo, hipertenzijai dėl nervingumo, astmai (dėl emocinės įtampos). , epilepsija, spazmai, nervų skausmai ir raumenų mėšlungis.

  RAMUNELĖS : Ramunėlių žieduose yra eterinio aliejaus, azulenas, cholinas, salicilo rūgštis, flavonai, geležies, vitaminų B ir C bei karčiųjų medžiagų.

  Naudota augalo dalis: gėlė.

  Specifinis gydomasis sveikas poveikis.
  Nervingumas, odos problemos, apšviestos žaizdos, opos, egzema, dispepsija (sutrikęs virškinimas), vidurių pūtimas ir žarnyno opos, cistitas.

  Ramunėlių gėlė yra viena iš seniausių naudingų žolelių ir žino daugybę pritaikymų. Ramunėlių žiedas puikiai tinka nuo visų rūšių uždegimų, skrandžio negalavimų, skrandžio opų, gastrito, tulžies negalavimų, pykinimo ir žarnyno spazmų. 

  Kiekis:

  • originali pakuotė 90 tabl
  • išfasuota 10 tabl