Prekių katalogas

PRO-VET De-Toxin aktyvuotos anglies tabletės šunims

 • PRO-VET De-Toxin aktyvuotos anglies tabletės šunims

  PRO-VET De-Toxin aktyvuotos anglies tabletės šunims apsinuodijimo simptomams sumažinti, kurias turi turėti kiekvienas šuns šeimininkas

 • 100% NATŪRALUS PRODUKTAS

  • padeda apsinuodijus lėtiniu apsinuodijimu, apsinuodijus toksinais, buitiniais alkaloidais, įvairiais kitais toksiniais junginiais, farmakologiniais vaistais ir maistu.
  • palaiko virškinimo problemas ir žarnyno infekcines ligas, viduriavimą, žarnyno infekcijas, vidurių pūtimą, virusinį hepatitą
  • vartojamas esant endogeninei intoksikacijai, inkstų nepakankamumui, kepenų pažeidimui ir aukštam cholesterolio kiekiui

  Sudėtis: dehidratuotos išrūgos, kviečių krakmolas, dekstrozė, vitaminai, aktyvuota anglis.
  Priedai/kg: vitaminas B1 0,08%, vitaminas B2 0,11%, vitaminas B3 0,059%, vitaminas B6 0,006%, vitaminas B12 0,71%, vitaminas A 6,025 IE, vitaminas D3 668 IE, vitaminas E 7 mg.
  Analizė: žali baltymai 11%, žali riebalai 3%, žali pelenai 5%, žalia ląsteliena 0,29%, drėgmė 7%.

  Kasdienis vartojimas: nevalgius, ne ilgiau kaip 15 dienų, 3-4 kartus per dieną
  1 tabletė 10 kg kūno svorio.
  Po 15 dienų kurso vartojimą nutraukite.

  Pagaminta ir supakuota Olandijoje.

  Laikyti vėsioje sausoje vietoje.

  Grynasis svoris: 150 gr

  Turinys: ± 90 tablečių


  AKTYVUOTA ANGLIS

  PRO-VET De-Toxin turi detoksikuojantį poveikį. Pagrindinė veiklioji medžiaga yra aktyvuota anglis, daugiausia natūralios augalinės kilmės, kuri pasižymi dideliu aktyvumu.
  PRO-VET De-Toxin pasižymi gebėjimu adsorbuoti dujas ir skystas medžiagas, kurios susikaupia arba susidaro dideliais kiekiais sergant ūmiomis ir lėtinėmis ligomis arba prarijus. Būdama natūralus anglies sorbentas, aktyvuota anglis naudojama kaip vaistas.

  PRO-VET De-Toxin adsorbuoja ir neutralizuoja nuodus, toksinus, užkrėstus produktus. Štai kodėl jis tiesiog nepakeičiamas apsinuodijus, puikiai padeda sergant viduriavimu, salmonelioze, lėtiniu inkstų nepakankamumu, kepenų ciroze, alergijomis, dermatitu ir daugeliu kitų ligų.
  Įrodyta, kad PRO-VET De-Toxin ii yra veiksmingas gydant lėtinį pramoninį apsinuodijimą, apsinuodijimą toksinais, buitiniais alkaloidais, druskomis ir sunkiaisiais metalais, įvairiais kitais toksiniais junginiais ir farmakologiniais vaistais.
  Aktyvuota anglis taip pat gali būti naudojama apsinuodijus maistu, taip pat vartojant kitas toksines medžiagas – taip siekiama sumažinti paviršiaus adsorbciją, užkertant kelią absorbcijai ir pagreitinant pasišalinimą iš organizmo.