Prekių katalogas

VetriScience profesionalūs papildai šunims ir katėms

 • VetriScience®  mano, kad kiekvienas augintinis nusipelno geriausios įmanomos priežiūros. Štai kodėl mes daugiau nei 40 metų lyderiaujame  augintinių  papildų gamyboje ir kodėl tūkstančiai veterinarų kasmet rekomenduoja mūsų produktus  padėti augintiniams gyventi sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

  Mūsų moksliškai pagrįsti papildai yra veterinarijos gydytojų sukurti iš geriausių pasaulyje ingredientų ir gaminami mūsų FDA registruotose ir SQF sertifikuotose JAV įmonėse. Užtikriname, kad kiekvienas proceso žingsnis atitiktų mūsų griežtus kokybės ir saugos standartus, todėl jūs galite pasitikėkite tuo, ką duodate savo augintiniui. „VetriScience®“ gaminiams taip pat suteikiama 100% garantija: patiks, arba mes tai padarysime teisingai! 

  VETRISCIENCE® LABORATORIES CANINE PLUS™ multivitaminų papildai visų veislių šunims

  VetriScience® Laboratories’ CANINE PLUS™ yra pilnai sukomplektuota multi-vitaminų / mineralų formulė, kurioje taip yra virškinimo fermentų ir riebalų rūgščių palaikyti visų amžiaus grupių ir visų veislių šunų sveikatai . 

  Kaina 1990 - 3950
  VETRISCIENCE® LABORATORIES GLYCO FLEX® 3 120 tab papildai šunų sąnariams

  VetriScience® laboratoriesGLYCO FLEX® 3 kramtomosios tabletės yra skirtos šunims su rimtais sąnarių funkcijos sutrikimais.  

  Kaina 98 
  VETRISCIENCE® LABORATORIES’ GLYCOFLEX® CLASSIC 600 MG papildai šunų sąnariams

  VetriScience® Laboratories’ GlycoFlex® Classic 600 mg pradinis papildas šunų sąnariams , kuris palaiko tinkamą sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas visų amžiaus grupių šunims. 

  Kaina 4350 - 87 
 • VetriScience®  daugiau nei 40 metų  yra augintinių papildų  lyderiai