Prekių katalogas

VETRISCIENCE® LABORATORIES’ GLYCOFLEX® CLASSIC 600 MG papildai šunų sąnariams

 • VETRISCIENCE® LABORATORIES’ GLYCOFLEX® CLASSIC 600 MG papildai šunų sąnariams

  VetriScience® Laboratories’ GlycoFlex® Classic 600 mg pradinis papildas šunų sąnariams , kuris palaiko tinkamą sąnarių ir jungiamojo audinio funkcijas visų amžiaus grupių šunims. 

  Gamintojas
  VetriScience
 • VetriScience® Laboratories’ GlycoFlex® Classic 600 mg papildas šunims sukurtas užtikrinti tinkamą sąnarių ir jungiamojo audinio funkciją bet kuriame gyvenimo etape.VetriScience® Laboratories’ GlycoFlex® Classic papildas šunims yra efektyvi apsaugos priemonė sveikiems ausiniams bei sąnariams.,

  Augintinio amžius, veislė, mityba, gyvenimo būdas, traumos ir stresas gali paveikti bet kurio sąnario sveiką struktūrą ir funkciją, siūlome du produktus patenkinti šuns poreikius per visą jo gyvenimą.
  GLYCO FLEX® produktuose yra GlycOmega ™ Perna canaliculus, kuris optimizuoja šuns sąnarių struktūrą ir remia normalias ląstelės funkcijas.
  Perna canaliculus yra valgomoji vėžiagyvių iš Naujosios Zelandijos rūšis, kuri buvo išdžiovinta šaldant, taip išsaugant jų naudą sveikatai. Perna yra turtinga amino rūgštimis, polipeptidais, natūraliais chelatuotais mineralais, riebalų rūgštimis, glikozaminoglikanais (GAG), vitaminais, glikoproteinais, baltymų kompleksais, polisacharidais ir nukleino rūgštimis RNA ir DNA. Perna turi visas pagrindines GAG klases , įskaitant chondroitino -4- ir -6 sulfatus ir hialurono rūgštį, kuri natūraliai gaminasi jungiamuosiuose audiniuose ir sąnarių skystyje.

  Rekomenduojama:

  • Palaikyti sąnarių sveikatą šuniukams ir suaugsiems šunims
  • Pagerinti spermatozoidų judrumą
  • Palaikyti sveiką odą ir kraujagysles
  • Palaikyti šlapimo pūslės ir žarnyno sveikatą
  • Imuninės sistemos palaikymui

  Sudėtis: Aktyvūs ingredientai, 1tbl.: liofilizuotos žaliosios midijos (Perna canaliculus GlycOmega TM) 600 mg., dikalcio fosfatas, stearino rūgštis. 

  Priedai, 1tbl.: technologiniai priedai: emulsiklis:  mikrokristalinė celiuliozė, surišamoji medžiaga, silicis, koloidinis.

  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 49% žali riebalai 4,6%, žalia ląsteliena 3,7%, žali pelenai 10,8%, drėgnis 6,6%. 


  Saugos ir kokybės kontrolė:

  GlycOmega ™ Perna canaliculus iš Naujosios Zelandijos yra auginami pagal griežtus kokybės kontrolės reikalavimus,apimančius optimalų derliaus surinkimą ir apdorojimą, todėl nei viena iš vertingų maistinių medžiagų nėra sunaikinama arba dezaktyvuojama.
  Kiekviena žaliavos partija turi praeiti griežtus Naujosios Zelandijos žuvininkystės ministerijos kokybės kontrolės patikrinimus, kol ji gaus leidimą eksportui.
  Visi Glyco FLEX® produktai gaminami taikant griežtas kokybės kontrolės priemones, įskaitant žaliavos ir galutinio produkto analizę.
  Tyrimais buvo yrodyta, kad Glyco FLEX® produktai buvo yra saugūs

  .

  NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS:

  Pradinis: (4 - 6 savaitės):
  Iki 14 kg: 1 tabletė per parą
  15 - 27 kg: 2 tabletės per dieną
  28 - 45 kg: 3 tabletes per dieną
  46 kg ir daugiau: 4 tabletės per parą.
  Tolesnis: (Po pirminio laikotarpio):
  Iki 14 kg: ½ tabletės kasdien
  15 - 27 kg: 1 tabletė per parą
  28 - 45 kg: 2 tabletės per dieną
  46 kg ir daugiau: 3 tabletės per parą.
  Jei duodate daugiau nei 1 tabletę, proporcingai padalinkite tarp ryto ir vakaro.

  Pakuotėje : 120 vnt ar 300 vnt

  Pagaminta : JAV