Prekių katalogas

Nylabone TOUGH ULTIMATE STRENGHT ypatingai stiprus žaislas šunims

 • Nylabone TOUGH ULTIMATE STRENGHT ypatingai stiprus žaislas šunims

  Nylabone TOUGH ULTIMATE STRENGHT ypatingai stiprus žaislas šunims su jautienos skoniu, užpildomas skanėstais

  Gamintojas
  Nylabones
 • Žaislai – tai yra tai, kas  labiausiai patinka augintiniams. O jei dar žaislas atšoka ir „pabėga“,  prisodrintas jautienos aromatu ir turi specialią skylę skanėstams ? Laimei ir linksmybėms nebūtų galo! Taip sukurtas Nylabone TOUGH ULTIMATE STRENGHT žaislas šunims – viskas apgalvota geriausioms jūsų šuns pramogoms.

  Kūgio žaislas buvo pagamintas iš aukštos kokybės netoksiškos sustiprintos gumos , atsparios įkandimams ir plyšimui , kuri puikiai šokinėja į visas puses , garantuodama neišmatuojamą malonumą . Be to, dėl juodos spalvos žaislą lengviau rasti – ypač kai šuo žaidžia lauke.

  Kūgis yra besmegenio formos , todėl jūsų šuo gali lengvai suimti jį  dantimis - žaislas taip pat puikiai tinka atnešimo žaidimams. Dydis L skirtas suaugusiems, vidutiniams ir dideliems šunims, sveriantiems iki 23 kg - žaislas yra 12 cm dydžio .

  Kūgio žaislas turi specialias skylutes , kurias galite užpildyti skanėstais. Be to, žaislo paviršius padengtas spygliukais , kurių dėka  šuo žaisdamas masažuoja dantenas ir valo dantis . Kad būtų dar linksmiau ir skaniau, žaislas buvo prisotintas jautienos aromatu. 

  Nylabone TOUGH ULTIMATE STRENGHT  šuns žaislo savybės:
  Dydis: L
  Ilgis: 12 cm
  Šuns svoris: iki 23 kg
  Juoda spalva
  Medžiaga: sustiprinta netoksiška guma
  Skonis: jautiena
  Papildoma informacija: galimybė užpildyti žaislą skanėstais 

  Patarimas:
  Nepamirškite pasirinkti žaislo dydžio ir tipo pagal savo šuns svorį ir dydį . Taip išvengsite problemų dėl greito žaislo sunaikinimo ir galimybės, kad jūsų augintinis prarys aštrius ir išsikišusius elementus iš blogai parinkto žaislo.