Prekių katalogas

Dexas Off- Leash Flyer žaislas šunims skraidanti lėkštė

 • Dexas Off- Leash Flyer žaislas šunims skraidanti lėkštė

  Dexas Off- Leash Flyer žaislas šunims  mėtymo lėkštė , plūduriuojanti vandenyje, su priedu prisegti/nuimti nuo pavadėlio , diržo ar kt. 

  Gamintojas
  Dexas
 • Dexas Off- Leash Flyer žaislas šunims yra patvarus, lengvas žaislas, skirtas ilgam žaidimui. Išoriniame krašte esanti ketera ir tekstūruotas dizainas padeda paimti lėkštę  žaidimo metu. Žaislo vidinėje pusėje   yra integruota paaukštinta dalis, kuri gali tarnauti kaip šuns vandens dubenis. Apverskite žislą, paguldykite ant žemės ir įpilkite vandens! Vandens ar maisto dubenėlio talpa yra 1,5 puodeliai, kad būtų galima lengvai pailsėti šunų parke. Dėl ryškios oranžinės spalvos šį šunų žaislą lengva pastebėti sausumoje ar vandenyje. „Dexas Flyer Frisbee“ yra „Dexas Off-Leash Dog Toy“ kolekcijos dalis. „Off-Leash“ kolekcijoje siūlomi unikalaus dizaino žaislai, prisegami prie pavadėlio, leidžiantys  pasiimti savo šuniukų mėgstamą žaislą  neužimant rankų. Kiekvienas Dexas Off Leash žaislas pritvirtinamas prie pavadėlio su karabinu, kuriame yra naujoviškas užraktas, leidžiantis lenvai prisegti  ar atsegti žaislą, kad būtų galima žaisti ar vaikščioti neužimant rankų. Tiesiog prijunkite karabiną prie pavadėlio, įkiškite karabino raktą į žaislą, pasukite ir būsite pasiruošę eiti. Dexas Off-Leash žaislai yra pagaminti iš patvaraus TPE be BPA ir plūduriuoja  vandenyje. Dexas Off- Leash žaislai   turi švelnų kvapą, patrauklų tiek augintiniams, tiek žmonėms, ir apsaugo nuo prasto šuns žaislo kvapo jūsų automobilyje ar namuose. 

  INOVATYUS PRISEGIMAS PRIE PAVADŽIO  : Dexas Off- Leash Flyer žaisle šunims  integruotas raktas, kuris prisega/atsega šuns žaislą nuo pavadėlio. Tiesiog pasukite raktą, kad pritvirtintumėte žaislą prie karabino ir būsite pasiruošę pasivaikščiojimams.

  PAGAMINTA IŠ SAUGIŲ, TVIRTŲ MEDŽIAGŲ: Ši frisbee lėkštė pagaminta iš patvarios TPE gumos be BPA, kuri idealiai tinka mesti ir pasiimti. Off-Leash Frisbee Flyer žaislas  turi švelnų kvapą, malonų šunims.

  KAIP VANDENS DUBENĖLIS: Frisbee lėkštės kitoje pusėje yra integruota paaukštinta dalis, kuri gali būti naudojama dubuo kelionės metu. Tiesiog apverskite ir įpilkite vandens, kad šuniukas greitai atsigertų (1,5 puodelio talpa)

  PLAUKIA – IDEALUS ŽAISTI SAUSUMOJE IR VANDENYJE: Šis skraidantis šunų žaislas yra išskirtinės oranžinės spalvos, kurį lengva pastebėti sausumoje ar vandenyje.

  SUKURTA LINKSMAM ŽAIDIMUI! Dexas Off- Leash Flyer žaislas šunims  pasižymi lanksčiu lengvu dizainu ir tekstūruota apdaila, todėl šuniui lengviau ir saugiau gaudyti bėgiojant.

  ŽAISK SAUGIAI: lankstūs žaislai skirti žaisti tik prižiūrint. Stebėkite savo šunų nešiojimo ir kramtymo įpročius, kad išvengtumėte užspringimo. Jei žaislas pažeidžiamas, atimkite žaislą 

  Dydis: 22.2 x 22.2 x 3 cm