Prekių katalogas

Nylabone Rawhide Knot Bone kramtymo žaislas šunims

 • Nylabone Rawhide Knot Bone kramtymo žaislas šunims

  Nylabone Rawhide Knot Bone kramtymo žaislas šunims turintiems stiprų kramtymo instinktą

  Gamintojas
  Nylabones
 • Ar jūsų šuo labai stipriai kramto žaislus ir labai greitai juos sunaikina ? O gal jam labiau patinka baldai ar batai? Jei jis taip pat mėgsta kramtyti kaulus ir mėgsta jautienos skonį , Nylabone Rawhide Knot Bone bus jam tobulas žaislas!

  Žaislas Rawhide Knot Bone pagamintas iš itin patvaraus nailono . Jis buvo sukurtas šunims , turintiems agresyvų kandimo ir kramtymo stilių . Nelūžta ir neskilinėja . Tai saugesnė ir praktiškesnė alternatyva neapdorotos odos kaulams , t. y. pagamintiems iš žalios odos. Nylabone Rawhide Knot Bone  žaislas nebringsta  ir nesitepa ant grindų ir baldų. Taip pat neskleidžia nemalonaus kvapo .

  Nylabone Rawhide Knot Bone  kramtukai apsaugo nuo užspringimo . Nuo jo atsiskiriantys gabaliukai yra ryžių grūdo dydžio. Žaislas moko teisingo kramtymo reflekso ir stiprina šuns žandikaulio raumenis .

  Nevienodos spalvos žaislai patraukia akį ir iškart sužadina šuns smalsumą . Štai kodėl Nylabone Rawhide Knot Bone  žaislas yra kreminės spalvos su raudonomis juostelėmis. Pro jį abejingai nepraeis joks augintinis!

  Rawhide Knot Bone forma įkvėpta surišto kaulo. Dėl tikslaus darbo jis atrodo labai natūraliai . Jis turi stimuliuojantį poveikį šunims . Jie iškart nori kramtyti, kramtyti ir tampyti žaislą . Jūsų augintinis taip pat gali pabandyti išpainioti mazgus abiejose danties pusėse. Žinoma, jam nepavyks. Tačiau išbandymai gali užtrukti tikrai ilgai ir sugerti visą jūsų augintinio dėmesį!

  Nylabone Rawhide Knot Bone   yra neįprastas žaislas. Jis gali būti lengvai naudojamas kaip atlygis šunų dresūros metu. Viskas dėl intensyvaus jautienos skonio! Skonis nenusiplauna ir jo negalima nulaižyti . Jį sukelia kramtymas ir graužimas ir trunka tiek, kiek pats laikosi kaulas, o tai yra tikrai ilgai! Taip pat galite labai paprastai paskatinti savo šunį žaisti su kramtomuoju žaislu. Tereikia šiek tiek nubraukti Rawhide Knot Bone paviršių ir atskleisite jame slypinčią skonio galią . Taip pat tai puikus būdas atnaujinti jau kurį laiką naudotą žaislą.

  Nors Nylabone Rawhide Knot Bone  žaislas  primena įprastą kaulą, tai labai apgalvotas žaislas, kuriame panaudotos išmanios technologijos. Vienas iš jų – kaulinių skaidulų konstrukcija, kuri pasišiaušia įkandus. Jis veikia kaip mikro dantų šepetėlis , nuvalo apnašas ir kovoja su dantų akmenimis . Dėl to žaislas taip pat gaivina kvėpavimą . Tuo pačiu metu jis išlieka saugus dantenoms .

  Nylabone Rawhide Knot Bone žaislą  šuniui lengva suimti į letenas, kai žais savarankiškai , o norėdamas jį pajudinti šuo lengvai sugriebs žaislą į burną. Tačiau šis kaulas taip pat puikiai tinka bendrai veiklai su jumis , pvz atnešti arba traukti . Tokiu būdu Nylabone Rawhide Knot Bone   žaislas padeda kontroliuoti šuns svorį . Be to, skanus jautienos skonis sumažina norą kitiems papildomiems užkandžiams, o pats žaislas neturi kalorijų! Jūsų šuniui bus lengviau numesti svorio!

  Kitas naudingas Nylabone Rawhide Knot Bone žaislo  poveikis yra streso, nerimo (įskaitant atsiskyrimo nerimą) ir destruktyvaus elgesio mažinimas . Dėl žaislo augintiniui nebus nuobodu , todėl jis pamirš jūsų mėgstamus batus!

  Po žaidimo galite lengvai nuvalyti kaulą po tekančiu šiltu vandeniu, naudodami švelnų ploviklį. Žaislas bus gaivus, higieniškas ir paruoštas kitiems nuotykiams su jūsų augintiniu!

  Nylabone Rawhide Knot Bone   M dydžio žaislas puikiai tinka dideliems suaugusiems šunims, sveriantiems iki 16 kg, agresyviai kandžiojantis ir kramtantis 

  Nylabone Rawhide Knot Bone  L dydžio  žaislas, puikiai tinkantis dideliems suaugusiems šunims, sveriantiems iki 23 kg, agresyviai kandžiojantis ir kramtantis . Jei jūsų šuo kandžiojasi švelniai arba jau yra vyresnio amžiaus šuo, rekomenduojame Moderate seriją .

  Nylabone Rawhide Knot Bone  charakteristikos:

  Dydis: M
  Skonis: jautiena
  Spalvos : kreminė su raudonais elementais
  Medžiaga: labai patvarus nailonas
  Idealiai tinka: vidutinio dydžio suaugusiems šunims iki 16 kg kūno svorio  

  Dydis: L
  Skonis: jautiena
  Spalvos : kreminė su raudonais elementais
  Medžiaga: labai patvarus nailonas
  Idealiai tinka: dideliems suaugusiems šunims iki 23 kg kūno svorio

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio kramtomąjį žaislą . Pritaikykite jį pagal savo augintinio amžių, dydį, svorį ir kramtymo būdą. Tuomet tai efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų kramtymo ir jūsų daiktų graužimo!