Prekių katalogas

Nylabone Puppy Teething Keys kramtymo žaislai šuniukams

 • Nylabone Puppy Teething Keys kramtymo žaislai šuniukams

  Nylabone Puppy Teething Keys bekono skonio kramtymo žaislai šuniukams 

  Gamintojas
  Nylabones
 • Turite šuniuką - naikintoją ir ant kiekvienos ant grindų likusios batų poros uždedate kryžių? Jums padės  „Nylabone“ „Bacon Puppy Teething Keys“! Tai labai patvarus šuniuko žaislas, kurio formos yra  raktų rinkinys. Tai paskatins jūsų augintinį ilgiau žaisti savo netaisyklingos formos, tekstūros ir šoninės skonio žaislu!

  Žaislas Nylabone Puppy Teething Keys kramtymo žaislas  buvo sukurtas šuniukams su pirmaisiais dantukais – pieniniais ir nuolatiniais bei dantų dygimo metu. Šuniukams reikia minkštesnių kramtukų. Dėl šios priežasties šuniukų dantukų dygimo raktai yra pagaminti iš minkštesnio ir lankstesnio, bet taip pat patvaraus, higieniško ir netoksiško nailono. Jie visiškai saugus dantims, dantenoms ir burnai ir tuo pačiu moko teisingo kramtymo reflekso.

  Nylabone Puppy Teething Keys bekono skonio dantukų raktai neskilinėja, kitaip nei įprastas kaulas, o lygus jų paviršius tampa „šiurkštus“ tik įkandus. Smulkūs šereliai pakyla ant kaulo ir taip veikia kaip kruopštus mini dantų šepetėlis. Valo ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo bei gaivina burnos kvapą. Su Nylabone Puppy Teething Keys  kramtukais rakteliais jūsų augintinio dantys bus baltesni ir sveikesni!

  Nylabone Puppy Teething Keys žaislas apsaugo nuo užspringimo – jei per stebuklą jūsų šuniukas sugebės nukąsti gabalėlį, jis bus mažas kaip ryžio grūdelis.

  Šuniukai mokosi pažinti  pasaulį imdami daiktus į burną. Tačiau kandimas ir kramtymas yra ne tik būdas pažinti aplinką ir žaisti, bet ir atsikratyti diskomforto bei numalšinti skausmą dygstant dantims. Štai kodėl šuniukai dažniau sunaikina namuose esančius daiktus nei suaugę šunys. 

  Dėl netaisyklingos žaislo formos ir tekstūros jūsų šuniuko pojūčiai bus stimuliuojami ir jis norės žaisti, kandžioti ir kramtyti daug ilgiau!

  Nylabone Puppy Teething Keys žaislas yra bekono skonio, kurį mėgsta šuniukai! Bijote, kad po kurio laiko žaislas praras savo savybes? ! Tiesiog įbrėžkite jau naudoto žaislo paviršių, kad vėl atsirastų nuostabus ir intensyvus jo skonis! Tokiu būdu greitai suteiksite kramtukams naują gyvybę ir padarysite savo augintinį nenugalimą. Jis iškart norės žaisti!

  Puikus žaislo skonis prasiskverbia per visą kaulą ir išlieka tol, kol kramtomas, nes žaislas jokiu būdu nepurškiamas, nemirkomas ir nepadengiamas. Taigi jam nėra šansų, kad jį nulaižytų keturkojis! Būtent kramtymas sukelia žaislo skonį. Nemalonaus kvapo neskleidžia ir Bacon Puppy Teething Keys žaislas . Dėl to jūsų augintinis bus užsiėmęs kramtymu ilgiau, o jūs to nepajusite nei ant savo rankų, nei įkvepdami!

  Nylabone Puppy Teething Keys žaislai dėl savo formos puikiai tinka tampyti ir atnešti! Lengva paimti tiek jums, tiek jūsų augintiniui. Šuniukas taip pat lengvai jį prilaikys daug valandų kramtydamas.

  O po žaidimo tiesiog nuvalykite žaislą po šiltu vandeniu, naudodami švelnų ir netoksišką ploviklį. Žaislas sukurtas taip, kad nuplautumėte viską, išskyrus jo skonį! Todėl šis žaislas puikiai tinka žaisti tiek viduje, tiek lauke!

  M dydžio ir 15 cm ilgio Nylabone Puppy Teething Keys žaislai yra storesni ir puikiai tiks šuniukams sveriantiems iki 16 kg .

  S dydžio ir 15 cm ilgio Nylabone Puppy Teething Keys žaislai  puikiai tiks šuniukams, sveriantiems iki 11 kg.

  Užsisakykite patvarų Nylabone Puppy Teething Keys  žaislą, kurį lengva patraukti – jūsų šuniukas nustos žaisti virvės traukimą naikindamas drabužius ir baldus ir valandų valandas sutelks dėmesį į kandžiojimąsi ir kramtymą!

  Nylabone Puppy Teething Keys žaislo šuniukams charakteristikos:

  Dydis: XS
  Ilgis: 14,3 cm
  Skonis: šoninė
  Spalva: rožinė, mėlyna, žalia
  Medžiaga: minkštas termoplastinis polimeras
  Idealiai tinka: šuniukams iki 7 kg kūno svorio  

  Dydis: S
  Ilgis: 15 cm
  Skonis: šoninė
  Spalva: violetinė, geltona, raudona
  Forma: veržliarakčių rinkinys
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: Šuniukams iki 11 kg kūno svorio

  Dydis: M
  Ilgis: 15 cm
  Skonis: šoninė
  Spalva: violetinė, geltona, raudona
  Forma: veržliarakčių rinkinys
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: šuniukams iki 16 kg kūno svorio

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio, netaisyklingos tekstūros žaislą, kuris efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų ir kt. daiktų graužimo!