Prekių katalogas

NYLABONE Puppy Teething Chew Wishbone kramtymo žaislas šuniukams

 • NYLABONE Puppy Teething Chew Wishbone kramtymo žaislas šuniukams

  NYLABONE Puppy Teething Chew Wishbone kramtymo žaislas augantiems šuniukams vištienos skonio

  Gamintojas
  Nylabones
 • Jūsų šuo turi tiek energijos, kad sėkmingai sunaikina bet kokį į dantis pakliūvusį žaislą? Padovanokite jam Nylabone Rožinį šuniuko dantukų kramtymo kaulelį ! Žaislas suteiks jūsų augintiniui daugybę nuostabių ir intensyvių pramogos valandų!

  Puppy Teething Chew Wishbone  žaislas buvo sukurtas specialiai augantiems šuniukams. Wishbone Puppy Chew  kramtukas nuo pat pradžių moko jūsų šunį
  teigiamų kramtymo įpročių . Šis žaislas turi vištienos skonį, kurį mėgsta visi šunys.

  Skirtingai nuo įprastų kramtymo žaislų, Puppy Teething Chew Wishbone žaislas  turi 3 įdomias kramtymo atšakas, skirtus tam, kad jūsų geriausias draugas būtų užimtas ir linksmas.

  Wishbone Puppy Chew  žaislas pagamintas iš minkštesnės, šuniukui patogesnės medžiagos, todėl tai puikus kramtomas žaislas dygstantiems šuniukų dangtukams.
  Be to, žaislas buvo sukonstruotas taip, kad valytų ir prižiūrėtų augintinio dantis net smagiai leisti laiką.

  Puppy Teething Chew Wishbone žaislą galima atšaldyti šaldiklyje iš anksto, o tai dar labiau padės numalšinti šuniuko dantenų skausmą ir niežulį, kurį sukelia dygstantys dantys. Puppy Teething Chew Wishbone žaislas  padeda patenkinti natūralų šuns poreikį kramtyti ir moko sveikų įpročių, o dėl žaislo formos, kurią šuniukas lengvai pagaus ir laikys letenėlėmis, tikrai sumažinate tikimybę, kad šuniukas imsis  namų apyvokos daiktų, pvz., baldų ar jūsų mylimų batų! 

  XS dydžio šuniukų dantukų kramtukas puikiai tinka šunims, sveriantiems iki 7 kg.

  Nustokite nerimauti dėl sugadintų baldų ir pagalvių – įsigykite šuniuko dantukų kramtymo kaulelį ir garantuokite ramybę nuo visur esančios destruktyvios jėgos! :)

  Puppy Teething Chew Wishbone žaislo šuniukams  savybės :
  Dydis: XS
  Šuns svoris: iki 7 kg
  Spalva: rožinė
  Medžiaga: tvirtas nailonas
  Skonis: vištiena
  Papildomos savybės Padeda sumažinti apnašų ir dantų akmenų susidarymą kramtant  

  Patarimas:
  Ar jūsų šuo sunaikina viską, kas yra jo kelyje? Padovanokite jam žaisla iš itin patvaraus plastiko ! Tinkamas kietumo laipsnis veiksmingai užims jūsų šunį ir atgrasys jį nuo žaidimo su kitais objektais.