Prekių katalogas

Nylabone Moderate Dental Bone vidutinio kietumo graužimo žaislas šunims

 • Nylabone Moderate Dental Bone vidutinio kietumo graužimo žaislas šunims

  Nylabone Moderate Dental Bone vidutinio kietumo graužimo žaislas šunims 

  Gamintojas
  Nylabones
 • Suaugę šunys dažnai kenčia nuo dantų problemų . Jie turi kąsti ir kramtyti, kad mechaniškai išsivalytų dantis ir sumažintų emocijas . Tuo pačiu metu kai kurių šunų ir kai kurių veislių kandžiojimo būdas dažnai būna ne toks intensyvus . Jiems rekomenduojami tvirti ir patvarūs žaislai , bet ir minkštesni už tradicinius kaulus . Be to, šunims reikia įvairovės . Štai kodėl skanus Nylabone Moderate Dental Bone žaislas buvo sukurtas šunų linksmybėms ir burnos higienai tuo pačiu metu !

  Žaislas pagamintas iš minkšto ir lankstaus termoplastinio polimero . Jis buvo sukurtas šunims, turintiems mažiau agresyvų kandimo būdą . Kramtukai yra visiškai saugūs ir švelnūs šuns dantims ir dantenoms . Šuo smagiai leidžia laiką, nes jis gali ne tik kandžioti ir kramtyti, bet ir juos sulenkti! Nors žaislas yra kaulo formos, jis netirpsta , nelūžta ir nesudaro aštrių briaunų – nuo ​​jų augintinis nenukentės .

  Nylabone Moderate Dental Bone – mėlynas kaulas su vištienos skoniu – sukurtas tam, kad jūsų šuns dantys būtų švarūs ir  geriau masažuotų dantenas .

  Žaislas mažina stresą, atsiskyrimo nerimą ir apsaugo nuo destruktyvaus elgesio . Naudojant Nylabone Moderate Dental Bone žaislą šunims, jūsų batai ir kiti daiktai pagaliau bus saugūs!

  Skonis niekada nesibaigia ir nepraranda savo intensyvumo . Jis įsiskverbia giliai į žaislą ir trunka tiek, kiek yra kramtomas. Šuo skonio nenulaižys ir jūs negalėsite jo nuplauti . Žaislai skanūs, bet neturi kalorijų! Jie pakeis augintiniui kitus skanėstus. Dėl to jums bus lengviau pasirūpinti tinkamu savo keturkojo svoriu arba padaryti jo mažinimo dietą malonesne!

  O kaip paskatinti savo augintinį kramtyti žaislus ? Tereikia juos lengvai subraižyti ir atiduoti šuniui. Vos įsidės juos į burną, jį nugalės skonio galia, kuriai neatsispirs! Panašiai galite atgaivinti savo šuns susidomėjimą jau panaudotu kramtuku.

  Šis kaulas, skirtingai nei daugelis natūralių, neskleidžia nemalonaus kvapo . Nereikia vėdinti patalpų po kiekvieno naudojimo. Nesitepa ir nepalieka dėmių ant kilimo ir sofos. Jei šuo sugebės nukąsti žaislo gabalėlį, jis bus ne didesnis nei ryžio grūdelis. Šuo jais neužsprings!

  Šis žaislas yra didžiulė parama ir galia kovojant už sveikus dantis ir dantenas ! Jis buvo labai sumaniai suprojektuotas – kramtant kaulą jo paviršius tampa grubus, nes pakeliami smulkūs šereliai. Jie nuvalo apnašas kaip mikro šepetėlis . Tokiu būdu kramtukas  apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo ir gaivina burnos kvapą . Jis moko teisingo kramtymo reflekso ir padeda stiprinti žandikaulio raumenis . Žaislą  rekomenduoja veterinarai.

  Tankiai išdėstyti iškilimai ant žaislo paviršiaus dar labiau sustiprina dantų valymo efektą . Kaulas dėl ilgesnių iškilimų   geriau patenka į sunkiai pasiekiamas vietas ir masažuoja dantenas .

  Galite lengvai išvalyti žaislą ir išlaikyti jį higienišką . Geriausia jį šveisti šepetėliu po šiltu vandeniu, naudojant švelnų ploviklį. Kruopščiai nuplaukite ir viskas! Jis bus pasirengės  nuotykiams su jūsų augintiniu!

  Nylabone Moderate Dental Bone žaislas yra puiki dovana jūsų augintiniui ar mylimo žmogaus šuniui. Tokia dovana apsidžiaugs ir šuo, ir jo šeimininkas.

  S dydžio vidutinio dydžio dantų kaulas puikiai tiks mažiems ir vidutiniams suaugusiems šunims iki 11 kg , mėgstantiems ne taip intensyviai kąsti ir kramtyti . 

  M dydžio vidutinio dydžio dantų kaulas puikiai tiks mažiems ir vidutiniams suaugusiems šunims, sveriantiems iki 16 kg , mėgstantiems ne taip intensyviai kąsti ir kramtyti . Jei jūsų šuo kandžiojasi agresyviai, rekomenduojame Nylabone Extreme seriją . Puppy linija skirta šuniukams su pieniniais dantimis .

  L dydžio vidutinio dydžio dantų kaulas puikiai tiks vidutiniams ir dideliems suaugusiems šunims iki 23 kg , mėgstantiems ne taip intensyviai kąsti ir kramtyti .  

  Užsisakykite Nylabone Moderate Dental Bone skonio žaislą savo šuniui , kad galėtumėte smagiai kramtyti ir kramtyti bei palaikyti tinkamą burnos higieną!

  Nylabone Moderate Dental Bone vidutinio kietumo graužimo žaislas šunims  :

  Dydis: S
  Skonis: vištiena
  Kaulo ilgis: 11,6 cm
  spalva: mėlyna,
  Medžiaga: minkštas termoplastinis polimeras
  Idealiai tinka: mažiems ir vidutiniams suaugusiems šunims iki 11 kg kūno svorio 

  Dydis: M
  Skonis: vištiena
  Kaulo ilgis: 14,6 cm
  spalva: mėlyna,
  Medžiaga: minkštas termoplastinis polimeras
  Idealiai tinka: mažiems ir vidutiniams suaugusiems šunims iki 16 kg kūno svorio

  Dydis: L
  Skonis: vištiena
  Kaulo ilgis: 20 cm
  spalva: mėlyna,
  Medžiaga: minkštas termoplastinis polimeras
  Idealiai tinka: vidutiniams ir dideliems suaugusiems šunims iki 23 kg kūno svorio 

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio kramtomąjį žaislą . Pritaikykite jį pagal savo augintinio amžių, dydį, svorį ir kramtymo būdą. Tuomet tai efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų kramtymo ir jūsų graužimo!