Prekių katalogas

Nylabone Extreme Shish Kebab itin patvarus ir skanus kramtymo žaislas šunims

 • Nylabone Extreme Shish Kebab itin patvarus ir skanus kramtymo žaislas šunims

  Nylabone Extreme Shish Kebab itin patvarus ir skanus, džiovintos vištienos skonio kramtymo žaislas šunims 

  Gamintojas
  Nylabones
 • Nylabone Chicken Jerky Extreme Shish Kebab kramtomasis  žaislas - itin patvarus ir skanus . Jei jūsų šuo jau sunaikino visus savo žaislus ir perėjo prie baldų ir batų, tada šis kramtukas skirtas jam! Netaisyklinga forma ir tekstūra paskatins jūsų augintinį žaisti ilgiau. Be to, kramtymas sukelia džiovintos vištienos skonį . Šuo tuoj grieb jį!

  Šunims reikia įvairių dirgiklių, kad jiems nebūtų nuobodu.Įkandimą ir kramtymą  kartais sukelia nerimas dėl išsiskyrimo (kai jūsų nėra namuose) ir stresas. Nepriklausomai nuo priežasties, kodėl jūsų šuo sunaikina viską, kas jam pasiekiama , Nylabone Extreme Shish Kebab žaislas  pataisys situaciją!

  Žaislas  pagamintas iš itin patvaraus ir netoksiško nailono. Kaip ir įprastas kebabas, jis yra nevienodos formos ir tekstūros, o tai papildomai stimuliuoja augintinio pojūčius. Be to, skanus džiovintos vištienos skonis – šis žaislas jūsų šunį užims valandas!

  Be to, Nylabone Extreme Shish Kebab kramtukas  moko teisingo kramtymo reflekso ir rūpinasi dantų bei dantenų sveikata. Kramtymo metu ant žaislo kyla mažyčiai plaukeliai, todėl jis veikia kaip labai tikslus mikro dantų šepetėlis! Ne tik valo dantis, bet taip pat apsaugo nuo apnašų ir dantų akmenų susidarymo, be to, gaivina burnos kvapą! Žaislas yra toks stiprus, kad jūsų šuo negalės jo sulaužyti. Jei jam pavyks nukąsti gabalėlį, tai jis bus ne didesnis kaip ryžių grūdas! Tai reiškia, kad krantukas  saugus  nuo užspringimo.

  Skanus džiovintos vištienos skonis, kuris niekada nesibaigia? Taip! Išsilaiko tiek, kiek gyvuoja, ir kramtant kebabą per visą ilgį! Šuo jo nenulaižys, nes žaislas jokiu būdu nėra purkštas, mirkytas ar padengtas.

  Kandimas ir kramtymas atskleidžia nuostabų ir intensyvų skonį, tačiau tai nėra vienintelis būdas jį atskleisti. Tiesiog įbrėžkite žaislo paviršių, kad suteiktumėte jam naują gyvenimą. Tai taip pat puikus būdas paskatinti savo šunį žaisti – šiam skoniui nebus atsispirta!

  Šis " kebabas" nesuteps jūsų augintinio. Dar daugiau – žaislą galite lengvai  išvalyti ir išlaikyti higienišką, naudojant šiltą vandenį ir švelnų ploviklį. Nylabone Extreme Shish Kebab žaislas  pagamintas taip, kad jo skonio neišplautumėte!

  Linksmybės gali tęstis tiek patalpoje, tiek lauke.  Kad ir kokią veiklą pasirinktumėte, žaisdami su augintiniu jausitės patogiai. Nors žaislas ir skanus šuniui, jis neskleidžia nemalonaus kvapo.

  L dydžio ir 21,2 cm ilgio žaislas puikiai tiks didesniems šunims, sveriantiems iki 23 kg.

  XL dydžio ir 27,9 cm ilgio žaislas puikiai tiks labai dideliems šunims, sveriantiems virš 23 kg.

  Užsisakykite itin patvarų Chicken Jerky Extreme Shish Kebab žaislą iš Nylabone, kuris atrodo kaip kebabas, skonis kaip  džiovintos vištienos ir pasirūpinkite savo augintinio dantimis bei būtinybe kąsti ir kramtyti!

  Nylabone Extreme Shish Kebab  šunų žaislo charakteristikos:
  Dydis: L
  Ilgis: 21,2 cm
  Skonis: džiovinta vištiena
  Spalva: ruda ir kreminė
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: dideliems šunims iki 23 kg kūno svorio

  Dydis: XL
  Ilgis: 27,9 cm
  Skonis: džiovinta vištiena
  Spalva: ruda ir kreminė
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: labai dideliems šunims, sveriantiems virš 23 kg

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio, netaisyklingos tekstūros žaislą, kuris efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų ir kt.daiktų  graužimo!