Prekių katalogas

Nylabone Extreme Porkhide Bone itin patvarus kramtymo žaislas šunims

 • Nylabone Extreme Porkhide Bone itin patvarus kramtymo žaislas šunims

  Nylabone Extreme Porkhide Bone itin patvarus kramtymo žaislas šunims šoninės ir žemės riešutų sviesto skonio 

  Gamintojas
  Nylabones
 • Ar jūsų šuo yra žaislų "žudikas" ? Jis jau visus sunaikino, o dabar užsiėmė Jūsų batais? Nylabone ateina į pagalbą - šuniukui tikrai patiks Bacon & Peanut Butter Extreme Porkhide Bone žaislas!

  Nylabone Extreme Porkhide Bone kramtomas žaislas šunims yra ypač patvarus ir tuo pačiu saugus dantims ir dantenoms. Netaisyklinga tekstūra ir forma skatina ilgiau kramtyti ir graužti. Be to, jūsų šuo valandų valandas džiaugsis  šoninės ir žemės riešutų sviesto skoniu! Kiekvienas augintinis gali sau leisti tokį pasilepinimą - nulis kalorijų = jokių pasekmių . Skanus!

  Nylabone Extreme Porkhide Bone kramtomas žaislas, kurio jūsų šuo nesulaužys! Tai užtikrina itin patvarus ir netoksiškas nailonas, iš kurio pagamintas kramtukas..

  Kandžiojimas ir kramtymas yra normalu šunims – taip jie mokosi pažinti pasaulį. Tačiau kartais šis tyrinėjimas tampa nevaldomas. Kai jūsų nėra namuose šuniukui labai nuobodu, o kartais jis taip pat jaučia nerimą ir stresą. Tada jis siekia kažko, kas suteiktų komforto ir saugumo jausmą – batų, kilimėlio, kėdės ir tt. Nylabone kaulas suteiks jam stimulą daugybei valandų išdaigoms be žalos!

  Įkandus žaislui, smulkūs šereliai pakyla ant žaislo ir taip nuvalo apnašas - kaip mažas dantų šepetėlis! Šiame kaule esanti technologija rūpinasi jūsų augintinio dantų sveikata, apsaugo nuo dantų akmenų ir papildomai gaivina burnos kvapą. Žaislas taip pat moko teisingo kramtymo reflekso!

  Kaulas yra toks stiprus, kad jūsų šuo negalės jo sulaužyti. Jei jam pavyks nukąsti gabalėlį, jis bus toks mažas kaip ryžio grūdelis! Todėl nėra užspringimo pavojaus. Nylabone Extreme Porkhide Bone žaislas šunims   nelūžta kaip paprastas kaulas ir nesusidarys aštrių briaunų – augintinio saugumas visų pirma!

  Šoninė + žemės riešutų sviestas = nulis kalorijų? Taip, žinoma! Tarsi to būtų negana, skonis įsiskverbia giliai į kaulą ir yra intensyvus per visą ilgį. Skonis yra patvarus, nes žaislas jokiu būdu nėra purškiamas, mirkomas ar padengtas. Skonio šuo nenulaižys ir jo nenuplausi ! Jis išryškėja tik kramtymo metu.

  Jei norite, kad jūsų augintinis visiškai negalėtų atsiplėšti nuo žaislo, lengvai jį subraižykite! Tai išlaisvins skonio galią ir atnaujins jau naudotą žaislą. Bus kaip naujas!

  Skonis nenusiplauna, bet žaislo priežiūra yra paprasta! Kaulą nuvalysite labai lengvai – tereikia šilto vandens ir švelnaus ploviklio. Tai labai svarbu, nes visi žaislai, kuriuos jūsų augintinis deda į burną, turi būti higieniški.

  Smagu viduje ar lauke? Nepriklausomai nuo to, ar šuo gulės ant sofos, ar linksminsis sode ar parke, šis kaulas veiks puikiai! Atnešti ir mesti bus patogu šuniui ir jums, nes žaislas neskleidžia nemalonių kvapų .

  L dydžio ir 17,8 cm ilgio Nylabone Extreme Porkhide Bone žaislas puikiai tiks didesniems šunims, sveriantiems iki 23 kg.

   Suteikite savo šuniui daug valandų linksmybių, saugių dantims ir dantenoms – užsisakykite šiandien itin patvarų Nylabone kaulą su skanaus šoninės ir žemės riešutų sviesto skoniu!

  Šunų žaislo Bacon & Peanut Butter Extreme Porkhide Bone“savybės:
  Dydis: L
  Ilgis: 17,8 cm
  Skonis: šoninė ir žemės riešutų sviestas
  Spalva: ruda ir kreminė
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: didesniems šunims iki 23 kg kūno svorio

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio, netaisyklingos tekstūros žaislą, kuris efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų ir jūsų daiktų graužimo!