Prekių katalogas

Nylabone Extreme Jerky Soup Bone itin patvarus kramtymui skirtas žaislas šunims

 • Nylabone Extreme Jerky Soup Bone itin patvarus kramtymui skirtas žaislas šunims

  Nylabone Extreme Jerky Soup Bone itin patvarus, džiovintos antienos skonio,  kramtymui skirtas žaislas šunims  

  Gamintojas
  Nylabones
 • Turite didelį šunį ir joks žaislas neišlaiko jo stipraus žandikaulio? Su Nylabone Extreme Jerky Soup Bone  viskas bus kitaip! Jis itin patvarus ir tvirtas – šis žaislas buvo sukurtas reikliausiems augintiniams. Tuo pačiu metu jis yra higieniškas ir saugus, rūpinasi dantimis ir skonis kaip džiovinta antis. Atėjo laikas skanioms medžioklės pramogoms!

  Tai nėra įprastas kaulas! Jis nelūžta, netrūkinėja - jis yra saugus. Visa tai dėl maksimalaus nailono patvarumo, kuris taip pat yra netoksiškas. Šuo negalės jo sunaikinti. Žaislas sukurtas taip, kad būtų galima nukąsti ne didesnį nei ryžio grūdelis gabaliuką. Tai apsaugo nuo užspringimo.

  Nylabone Extreme Jerky Soup Bone žaislas saugo dantų ir dantenų sveikatą. Pašalina apnašas, gaivina burnos kvapą ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo. Visa tai dėka mažyčių šerių, kurie pakyla žaislą kramtant ir veikia kaip labai tikslus mažas dantų šepetėlis!

  Žaislas taip pat moko teisingo kramtymo reflekso! Jo netaisyklinga forma ir tekstūra  neatsitiktinė – jie ne tik rūpinasi dantimis, bet ir suteikia daug įvairių dirgiklių bei stimuliuoja keturkojo pojūčius. Visa tai tam, kad jis galėtų praleisti daugybę valandų žaisdamas!

  Be to, šis nuostabus džiovintos anties skonis... šunims tai patinka! Kramtymas skonį suaktyvina, todėl jūsų šuniukas tiesiog negalės susilaikyti! Tas pats nutiks, kai subraižysite kaulo paviršių. Išbandykite ir įsitikinkite, kad skonis laikui bėgant nepraranda savo intensyvumo. Prasiskverbia per visą kaulą išilgai ir skersai. Kaulas jokiu būdu nepurškiamas, nedengiamas ir nemirkomas. Dėl to šuo, nepaisant savo noro, nenulaižys skonio, o jūs netyčia jo nenuplausite!

  Kaulas taip pat rūpinasi jūsų augintinio linijomis – jis skanus, bet be kalorijų!

  Be to, žaislas neskleidžia nemalonaus kvapo. Taigi patogiai žaiskite su savo šunimi namuose ir lauke! Po žaidimo kaulą nesunkiai nuvalysite šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu. Šis kaulas yra labai higieniškas.

  19,4 cm ilgio XL kaulas puikiai tiks labai dideliems šunims ir milžiniškoms veislėms, sveriančioms virš 23 kg.

  Šuo jau sunaikino visus savo žaislus ir laukia jūsų mėgstamiausių batų? Nelauk! Įsigykite dabar itin patvarią Nylabone Duck Jerky Extreme Bone kramtymui skirtą žaislą su džiovintos anties skoniu!

  Nylabone Extreme Jerky Soup Bone  šunų žaislo charakteristikos:
  Dydis: XL
  Ilgis: 19,4 cm
  Skonis: džiovinta antis
  Spalva: ruda ir oranžinė
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: labai dideliems šunims ir milžiniškoms veislėms – virš 23 kg kūno svorio

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio, netaisyklingos tekstūros žaislą, kuris efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų ir kitų daiktų  graužimo!