Prekių katalogas

Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims

 • Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims rimtiems kramtytojams

  Gamintojas
  Nylabones
 • Ar turite didelį šunį su galingu žandikauliu , kurį jis mėgsta naudoti? Jei taip, žinote, kad jai reikia tinkamo, ypač atsparaus kramtomojo žaislo! „Nylabone“ prekės ženklas specializuojasi kuriant būtent tokius kramtukus! Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims  patenkins poreikį kramtyti ir kandžioti šunis , turinčius stiprų ir net agresyvų kramtymo būdą . Jis nuramins nervus, pašalins nuobodulį ir išvalys dantis. Be to, tai skanu! Intensyvus žaislo šoninės skonis privers jūsų augintinį nustoti niokoti jūsų baldus ir batus!

  Didesniems šunims, kurie turi daug jėgos ir mėgsta intensyvų ir stiprų kandžiojimąsi, reikalingas  specialus žaislas! Štai kodėl Nylabone sukūrė Extreme DuraChew Bone iš itin patvaraus nailono . Net jūsų šuo bus nustebintas, kiek žaislas gali atlaikyti!

  Kaulo forma su daugybe ir įvairių išsikišimų žavi šunis ir suteikia įvairių kramtymo bei kandimo pojūčių . Tokia gausybė smulkmenų ir dirgiklių stimuliuoja augintinio pojūčius ir ilgam sugeria jo dėmesį.

  Jei jūsų šuniui nuobodu, gadina daiktus, kenčia nuo išsiskyrimo nerimo ar streso, vadinasi, jam reikia kažkaip numalšinti emocijas! Extreme DuraChew Bone jam padės tai padaryti! Be to, kaulas moko teisingo kramtymo reflekso .

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims  rūpinasi ne tik jūsų augintinio pramogomis, bet ir dantimis bei dantenomis! Smulkūs kauliniai šereliai pakyla įkandant ir veikia kaip puikus mini dantų šepetėlis. Tai apsaugo nuo apnašų ir dantų akmenų susidarymo. Taip pat gaivina šuns kvėpavimą. Kaulo išsikišimai ir kiti nelygumai dar labiau sustiprina šį teigiamą poveikį! Žaislas tikrai padės išlaikyti jūsų augintinio dantis baltus ir dantenas sveikas!

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims taip pat turi skanų ir intensyvų šoninės skonį! Jūsų šuo dėl to išprotės! Skonis prasiskverbia per visą kaulą ir suteikia šuniui papildomą malonumą kramtant . Šio skonio šuo negali nulaižyti ir jo negalima nuplauti . Žaislas jokiu būdu nėra purškiamas, nepadengtas ar panardintas. Dėl specialios gamybos technologijos skonis išlieka tiek pat, kiek ir pats kaulas!

  Be to, žaislas neskleidžia nemalonaus kvapo , todėl šuo gali juo mėgautis namuose, o jūs jausitės... patogiai!

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims taip pat puikiai tinka šunims, kuriems reikia kontroliuoti savo svorį. Žaislas  gali padėti numesti svorio. Kodėl? Kramtomasis žaislas suaktyvina net didžiausius tinginius šunis žaisti, kąsti ir kramtyti. Taigi, tai padeda deginti kalorijas. O žaislai neturi kalorijų!

  Su šiuo žaislu galite nuolat atgaivinti savo šuns susidomėjimą. Kaip tai padaryti? Tereikia nubraukti kaulo paviršių ! Tada jis vėl išlaisvina visą skonio intensyvumą . Padovanokite tai savo šuniui ir stebėkite, kaip jis su atnaujintu entuziazmu grįžta į linksmybes !

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims turi daugybę naudojimo būdų. Šuo gali žaisti su juo vienas arba galite smagiai praleisti laiką kartu! Gyvūnui lengva laikyti kaulą ir letenose ar burnoje . Galite patogiai jį sugriebti žaisdami atnešimo , vilkimo žaidimus ir treniruodamiesi .

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislo šunims  valymui naudokite šiltą vandenį ir švelnų ploviklį . Kruopščiai nuplaukite kaulą. Tai svarbu dėl jūsų šuns. Galiausiai jis įsidės žaislą į burną. Lengvas valymas ir higieniškos kaulų laikymas reiškia, kad jie ilgai tarnaus jūsų augintiniui.

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims  atitinka aukščiausius saugos ir sanitarinius standartus . Jo konstrukcija apsaugo nuo užspringimo . Kaulas nedūžta . Nulūžtantys kaulų gabaliukai yra ryžio grūdo dydžio!

  XL dydžio Extreme DuraChew Bone žaislas bus puikus kramtukas dideliems ir milžiniškiems šunims, sveriantiems nuo 23 kg ir turintiems stiprų kramtymą. 

  Užsisakykite dabar itin patvarų Nylabone Extreme DuraChew Nylon kaulą – tai skanus šoninės skonis , nulis kalorijų, švarūs dantys , gaivus kvapas ir 100% smagus stiprus kramtymas ir kandimas!  

  Nylabone Extreme DuraChew Bone kramtymo žaislas šunims  :
  Dydis: XL
  Skonis: šoninė
  Spalvos : ruda
  Medžiaga: itin patvarus nailonas
  Idealiai tinka: dideliems ir milžiniškiems šunims nuo 23 kg kūno svorio

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio kramtomąjį žaislą . Pritaikykite jį pagal savo augintinio amžių, dydį, svorį ir kramtymo būdą. Tuomet tai efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų kramtymo ir jūsų graužimo!