Prekių katalogas

Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislas šunims

 • Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislas šunims

  Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislas šunims rimtiems kramtytojams

  Gamintojas
  Nylabones
 • Jūsų šuo mėgsta kaulus ir kitus skanėstus, bet gali jais išsipurvinti ar užspringti? O gal jis laikosi dietos ? Jei jis taip pat mėgsta agresyvų kandžiojimą ir kramtymą, tai Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislas šunims  jam puikiai tiks !

  Šunys mėgsta kandžioti ir kramtyti. Taip jie pažįsta pasaulį ir susidoroja su sunkiomis emocijomis. Jiems tai natūralu, taip pat jiems patinka daiktai,  primenantys gyvūnų dalis. Štai kodėl Nylabone prekės ženklas sukūrė žaislą Extreme Chew Rawhide Roll , kuris yra puiki alternatyva klasikiniam Retriver Roll ir tikram kaulų čiulpų kaului.

  Valgomieji kaulai gali suirti ir užteršti aplinką. Jais  šunys gali užspringti. Su Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislu šunims  galite būti tikri, kad jūsų augintinis bus saugus. Žaislas pagamintas iš labai patvaraus nailono , nuo kurio gali nulūžti iki ryžio grūdo dydžio drožlės! Tai apsaugo nuo užspringimo . Netaška, nedūžta, neskleidžia nemalonaus kvapo ir nesipurvina! Šis žaislas skirtas šunims, kurie mėgsta stipriai kąsti!

  Pati žaislo tekstūra sužavės augintinį ir sužadins jo pojūčius . Kreminė dalis primena žalią odą, o ruda – kaulų čiulpus. Jis buvo sukurtas labai tikroviškai, atkreipiant dėmesį į detales .

  Jūsų šuo jį įsimylės iš pirmo žvilgsnio, o pradėjęs žaisti, norės tai daryti visą laiką!

  Kaip kitaip žaislas suvilios šunį aktyviai žaisti kąsti ir kramtyti? Dėl neįtikėtinai skanaus sultingos vištienos skonio! Tai taip pat puiki dovana šuniui, kuris laikosi dietos arba turi kontroliuoti savo svorį, nesžaisle nėra kalorijų! Žaislas skirtas žaisti, o ne valgyti, o su juo šuo gali numesti svorio tik per daugybę veiklos valandų!

  Žaislo skonis yra intensyvus, patvarus visame jo paviršiuje. Šuo jo nenulaižys ir jūs negalėsite jo nuplauti! Skonis sužadinamas graužiant ir kramtant . Todėl, jei norite žaislą atgaivinti ir paskatinti šunį žaisti, tiesiog lengvai jį subraižykite! Pamatysite, kad jūsų augintinis jį kandžios su tokiu pat entuziazmu kaip ir naują!

  Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislas šunims  sumažina šunų stresą, atsiskyrimo nerimą ir apsaugo nuo destruktyvaus elgesio . Jūsų mėgstamiausi batai bus saugūs, o augintinis numalšins įtampą ir nebus nuobodu!

  Kramtukas  teigiamai veikia dantis ir dantenas! Kai šuo įkanda, mažyčiai šereliai pakyla ant žaislo ir nušluoja apnašas kaip mikro šepetėlis ! Neutralizuoja dantų akmenis ir papildomai gaivina burnos kvapą . Be to, žaislas stiprina žandikaulio raumenis ir moko teisingo kramtymo reflekso!

  Žaislą lengvai nuvalysite po čiaupu šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu. Labai svarbu, kad visi žaislai, kuriuos jūsų augintinis deda į burną, būtų higieniški .

  Jūsų augintinis gali žaisti vienas su Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislu šunims  Tačiau žaislas labai tiks aktyviai leidžiant laiką kartu. Atnešti, vilkti, treniruotis, o gal atlygis po treniruotės? Visas šias idėjas ir dar daugiau galite įgyvendinti!

  S dydžio Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislas šunims  yra skirtas mažiems suaugusiems šunims, sveriantiems iki 11 kg, pasižymintiems agresyviu kandžiojimu ir kramtymu . Vyresniems ir švelniai kandantiems šunims rekomenduojame Moderate seriją . 

  XL dydžio Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislas šunims  skirtas suaugusiems dideliems ir milžiniškiems šunims, sveriantiems daugiau nei 23 kg, pasižymintiems agresyviu kandžiojimu ir kramtymu . Vyresniems ir švelniai kandantiems šunims rekomenduojame Moderate seriją .

  Nylabone Extreme Chew Rawhide Roll kramtymo žaislo šunims  charakteristikos:

  Dydis: S
  Skonis: vištiena
  Spalvos : ruda ir kreminė
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: mažiems suaugusiems šunims iki 11 kg kūno svorio

  Dydis: XL
  Skonis: vištiena
  Spalvos : ruda ir kreminė
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: dideliems ir milžiniškiems suaugusiems šunims, sveriantiems virš 23 kg

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvaraus skonio kramtomąjį žaislą . Pritaikykite jį pagal savo augintinio amžių, dydį, svorį ir kramtymo būdą. Tuomet tai efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgai ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų kramtymo ir jūsų daiktų graužimo!