Prekių katalogas

NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislas šuniukams

 • NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislas šuniukams

  NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew  vištienos skonio kramtymo žaislas šuniukams 

  Gamintojas
  Nylabones
 • Turite šuniuką - naikintoją ir ant kiekvienos ant grindų likusios batų poros uždedate kryžių? Vietoj to pasirinkite NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislą šuniukams- vištienos skonio dinozaurą ! Tai labai tvirtas mėlynos spalvos dinozauro formos šuniuko žaislas . Jis paskatins jūsų augintinį ilgiau žaisti dėl netaisyklingos žaislo formos, tekstūros ir skonio!

  NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislas šuniukams  buvo sukurtas šuniukams su pirmaisiais dantukais – pieniniais ir nuolatiniais bei dantų dygimo metu . Šuniukams reikia minkštesnių kramtukų. Dėl šios priežasties Chicken Puppy Dinosaur žaislas yra pagamintas iš minkštesnio ir lankstesnio, bet taip pat patvaraus, higieniško ir netoksiško nailono . Jis visiškai saugus dantims, dantenoms ir burnai ir tuo pačiu moko teisingo kramtymo reflekso .

  Vištienos skonio šuniuko dinozauras neskilinėja  nei įprastas kaulas , o jo lygus paviršius tampa „šiurkštus“ tik įkandus. Smulkūs šereliai pakyla ant kaulo ir  veikia kaip kruopštus mini dantų šepetėlis . Valo ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo bei gaivina burnos kvapą . Su NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislu  jūsų augintinio dantys bus baltesni ir sveikesni!

  NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislas saugus nuo užspringimo – jei per kažkokį stebuklą jūsų šuniukas sugebės nukąsti gabalėlį, jis bus mažas kaip ryžio grūdelis. 

  Šuniukai mokosi apie pasaulį imdami daiktus į burną. Tačiau kramtymas ir graužimas yra ne tik būdas pažinti aplinką ir žaisti , bet ir atsikratyti diskomforto bei numalšinti skausmą dygstant dantims . Štai kodėl šuniukai dažniau sunaikina namuose esančius daiktus nei suaugę šunys .Žaislas padės jūsų augintiniui dygstant naujiems dantims .

  Dėl netaisyklingos žaislo formos ir tekstūros jūsų šuniuko pojūčiai bus stimuliuojami ir jis norės žaisti, kandžioti ir kramtyti daug ilgiau!

  NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislas  turi vištienos skonį, kurį mėgsta šuniukai! Bijote, kad po kurio laiko žaislas praras savo savybes?   Tiesiog nubraukite jau naudoto žaislo paviršių , kad vėl atsirastų nuostabus ir intensyvus jo skonis! Taip greitai suteiksite kramtukams naują gyvybę ir padarysite jį nenugalimą. Šuniukas iškart norės žaisti !

  Puikus žaislo skonis prasiskverbia per visą kaulą ir išlieka tol, kol kramtomas , nes žaislas jokiu būdu nėra purškiamas, nemirkomas ar padengtas. Taigi nėra šansų, kad jį nulaižytų keturkojis ! Kartu būtent kramtymas suintensyvina žaislo skonį. Žaislas taip pat neskleidžia nemalonių kvapų . Dėl to jūsų augintinis bus užsiėmęs kramtymu ilgiau , o jūs to nepajusite nemalonaus kvapo!

  NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislas  dėl savo formos puikiai tinka tampyti ir atnešti ! Lengva paimti tiek jums, tiek jūsų augintiniui. Šuniukas taip pat lengvai jį prilaikys daug valandų kramtydamas  

  O po žaidimo tiesiog nuvalykite žaislą po šiltu vandeniu, naudodami švelnų ir netoksišką ploviklį. Žaislas sukurtas taip, kad išplautumėte viską , išskyrus jo skonį ! Lengvai valomas šis žaislas puikiai tinka žaisti tiek viduje , tiek lauke !

  S dydžio ir 12 cm ilgio žaislas  puikiai tiks iki 11 kg sveriantiems šuniukams  

  Užsisakykite patvarų žaislą „ Nylabone Chicken Puppy Dinosaur“ , kurį lengva paimti – jūsų šuniukas nustos žaisti virvės traukimą naikindamas drabužius ir baldus ir valandų valandas sutelks dėmesį į kandžiojimą ir kramtymą ! 

  NYLABONE Beef Puppy Dinosaur Chew kramtymo žaislo  charakteristikos :
  Dydis: S
  Ilgis: 12cm
  Skonis: vištienos
  Spalva: mėlyna
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: šuniukams iki 11 kg kūno svorio 

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvarų skanų netaisyklingos tekstūros žaislą , kuris efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgą laiką ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų ir jūsų daktų graužimo!