Prekių katalogas

Nylabone Bacon Extreme Wooden Stick kramtymo žaislas šunims

 • Nylabone Bacon Extreme Wooden Stick kramtymo žaislas šunims

  Nylabone Bacon Extreme Wooden Stick  šakos pavidalo, šomninės skonio kramtymo žaislas šunims 

  Gamintojas
  Nylabones
 • Ar jūsų šuo kramto baldus ir batus ? Ar jis sunaikino visus savo žaislus ir liko graužti pagaliuką ? Ar jau išbandėte šoninės skonį ? Dabar jūsų šuo turi galimybę tai patirti! Pagalvojus apie šunis, išmokytus graužti ir kramtyti, buvo sukurtas Nylabone Bacon Extreme Wooden Stick žaislas šunims .

  Šunys pažįsta pasaulį kandžiodami ir kramtydami, taip susidoroja su stresu, atsiskyrimo nerimu ir nuoboduliu . Itin patvari nailoninė lazdelė, dėl savo netaisyklingos formos, nevienodos tekstūros, panašios į natūralų pagaliuką, ir bekono skonis, paskatins jūsų šunį žaisti ilgą laiką . Jis taip pat išmokys teisingo kramtymo reflekso .

  Dantų sveikatą užtikrins lazdelės gamyboje panaudota išmani technologija . Jo paviršius tampa „šiurkštus“ tik įkandus. Smulkūs šereliai pakyla ant kaulo ir taip veikia kaip tikslus miniatiūrinis dantų šepetėlis . Valo ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo bei gaivina burnos kvapą . Žaislas pasirūpins baltais dantimis ir sveikomis dantenomis !

  Žaislas yra daug saugesnis nei natūrali lazda! Tai apsaugo nuo užspringimo , nes jei per stebuklą jūsų šuo sugebės nukąsti gabalėlį, jis bus ne didesnis nei ryžių grūdo dydis.

   Ši lazdelė turi traškios šoninės skonį, kurios niekada nepraras! Skonis prasiskverbia per visą kaulą ir trunka tiek, kiek jį sukelia kramtymas. Žaislas jokiu būdu nepurškiamas, nemirkomas ir nedengiamas. Taigi jis  nebus nulaižytas !

  O kaip panaudotam žaislui suteikti naują gyvenimą? Tiesiog nubraukite žaislo paviršių! Taip išlaisvinsite intensyvų jo skonį , o jūsų augintinis negalės jam atsispirti ir sustoti – jis iškart pradės žaisti!

  Nailonas , iš kurio buvo pagamintas žaislas, yra ne tik labai patvarus, bet ir netoksiškas bei higieniškas! Po žaidimo tiesiog nuvalykite žaislą po šiltu vandeniu, naudodami švelnų ploviklį. Žaislas sukurtas taip, kad išplautumėte viską , išskyrus jo skonį !

  Dėl tokio lengvo valymo jis puikiai tinka atnešimo ir kitiems lauko žaidimams . Taip pat tai vienintelė lazda, su kuria mielai įleisite savo šunį į namus ! Netepa ir neskleidžia nemalonaus kvapo .

  M dydžio ir 13 cm ilgio žaislas puikiai tiks šunims sveriantiems iki 16 kg  

  XL dydžio ir 20,3 cm ilgio žaislas puikiai tiks šunims, sveriantiems virš 23 kg .   

  Nylabone Bacon Extreme Wooden Stick  šunų žaislo savybės :

  Dydis: M
  Ilgis: 13cm
  Skonis: šoninė
  Spalva: ruda
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: vidutiniams šunims iki 16 kg kūno svorio 

  Dydis: XL
  Ilgis: 20,3 cm
  Skonis: šoninė
  Spalva: ruda
  Medžiaga: nailonas
  Idealiai tinka: šunims, sveriantiems virš 23 kg 

  Patarimas:
  Jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvarų skanų netaisyklingos tekstūros žaislą , kuris efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgą laiką ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų ir jūsų daiktų graužimo!