Prekių katalogas

Annamaet Petfoods maistas augintiniams iš Amerikos

 • Annamaet Petfoods  šeimai priklausanti ir valdoma įmonė, jau daugiau nei 35 metus teikia optimalią mitybą šunims ir katėms. Mūsų misija yra maksimaliai užtikrinti mylimų augintinių sveikatą ir gerovę, kartu išsaugant mūsų aplinką ir gamtos išteklius ateities kartoms. Kiekviena formulė yra gauta iš keturių dešimtmečių mitybos tyrimų ir praktinės patirties su šunimis sportininkais. Annamaet turi du mitybos specialistus, leidžiančius geriau kontroliuoti ir subalansuoti visuskomponentus. Annamaet gaminamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir nenaudoja jokių ingredientų iš užterštų šaltinių. Annamaet laikosi griežtų kokybės kontrolės standartų. Visa mėsa ir žuvis, naudojama mūsų formulėse, yra tinkama vartoti žmonėms. Visuose mūsų produktuose nėra kukurūzų, kviečių ir sojos. Annamaet gamyboje naudojamos mažos partijos ir lėtas virimas žemesnėje temperatūroje, kad maistas būtų geriau absorbuojamas ir virškinamas. 

  Mūsų "originalios" šunų maisto formulės gaminamos iš mažai pelenų turinčios vištienos, lašišos ar ėrienos ir sveikų neskaldytų grūdų. Šiuose produktuose yra chelatinių mineralų ir optimalus Omega-3 riebalų rūgščių kiekis, padedantis palaikyti imuninę sistemą.

  Annamaet  šunų maisto be grūdų formulės linija padėjo daugeliui šunų, susiduriančių su ausų, odos ir kailio problemomis, taip pat su lėtinėmis virškinimo problemomis. Mūsų Annamaet Lean formulė buvo sukurta taip, kad padėtų kovoti su šunų svoriu. Annamaet taip pat gamina "Canine Companion" skanėstus, sveikus skanėstus be grūdų. 

  Annamaet Original Option sausas maistas šunims

  Annamaet Original Option sausas maistas šunims gaminamas iš lašišos ir laisvai laikomų, žole šeriamų avių  

  Kaina 920 - 8990
  Annamaet AQUALUK TREATS begrūdžiai skanėstai šunims

  Annamaet AQUALUK TREATS begrūdžiai skanėstai šunims  sveikas skanėstas be grūdų yra kepamas pagal tą pačią formulę kaip ir Annamaet Aqualuk maistas! 

  Kaina 690
  Annamaet Grain Free AQUALUK begrūdis maistas šunims

  Annamaet Grain Free AQUALUK begrūdis maistas šunims  pagamintas iš lašišos ir silkės, jame gausu Omega 3 riebalų rūgščių, todėl tai puikus pasirinkimas šunims, turintiems odos ir kailio problemų. 

  Kaina 1050 - 10190
  Annamaet Original Adult sausas maistas šunims

  Annamaet Original Adult sausas maistas šunims skirtas senesniems, lėtesnį motobolizmą turintiems šunims ir šuniukams

  Kaina 660 - 6490
  Annamaet Original Extra sausas maistas šunims

  Annamaet Original Extra sausas maistas šunims su didesniu riebalų kiekiu, todėl jis yra patrauklesnis aktyviems šunims, šunims sportininkams, dirbantiems šunims ir pitbulių veislėms bei tinka šuniukų maitinimui 

  Kaina 7  - 6950
  Annamaet Original SENSITIVE SKIN & STOMACH sausas maistas jautriems šunims

  Annamaet Original SENSITIVE SKIN & STOMACH sauso maistao jautiems šunims formulė sukurta taip, kad padėtų patenkinti unikalius šunų mitybos poreikius visais gyvenimo etapais. 

  Kaina 1150 - 11250
  Annamaet Original Ultra sausas maistas šunims

  Annamaet Original Ultra sausas maistas šunims sukurtas labai aktyviems ir didelį krūvį turintiems šunims bei tinka ir šuniukams

  Kaina 9  - 89 
  Annamaet SALCHA TREATS begrūdžiai skanėstai šunims

  Annamaet SALCHA TREATS begrūdžiai skanėstai šunims sveiki mėsos skanėstai kepami pagal tą pačią formulę kaip ir Annamaet Salcha maistas! 

  Kaina 690
 • Annamaet Petfoods,   šeimai priklausanti ir valdoma įmonė, jau daugiau nei 35 metus siūlo  optimalios mitybos maistus šunims ir katėms