Prekių katalogas

Annamaet SALCHA TREATS begrūdžiai skanėstai šunims

 • Annamaet SALCHA TREATS begrūdžiai skanėstai šunims

  Annamaet SALCHA TREATS begrūdžiai skanėstai šunims sveiki mėsos skanėstai kepami pagal tą pačią formulę kaip ir Annamaet Salcha maistas! 

  Gamintojas
  Annamaet Petfoods
 • Keptas mėsos patiekalas, pagamintas pagal tą pačią formulę kaip ir Annamaet Salcha! Šie sveiki skanėstai be grūdų padės augintiniui gauti tą pačią aukštos kokybės vištieną, kurios reikalaujate,  kai norite palepinti savo geriausią draugą. Šie šunų sausainiai yra subalansuoti su vitaminais ir mineralais, įskaitant L-karnitiną, natūralią aminorūgštį, kuri padeda išlaikyti liesą raumenų masę ir palaiko sveikas pažinimo funkcijas. Annamaet Salcha skanėstuose taip pat yra pridėtų prebiotikų ir probiotikų, kurie padeda palaikyti žarnyno mikrobiomų sveikatą.

  CHELATINIAI MINERALAI: PADĖDA PALAIKYTI IMUNINĘ SISTEMĄ

  PREBIOTIKAI: MIKROBIOMŲ ŽARNŲ SVEIKATA IR GI PAGALBA

  OMEGA 3 RIEBALŲ RŪGŠTYS: STABILUS IR TVARUS SVEIKOS ODOS IR KAILIO ŠALTINIS

  VIŠTIENOS MILTAI IR LĖŠIAI: KOKYBIŠKAS BALTYMŲ ŠALTINIS

  Sudėtis: Vištienos miltai, lęšiai, ančių miltai, lauko žirniai, avinžirniai, vištienos riebalai (konservuoti su mišriais tokoferoliais), tapijoka, lašišos miltai, menhadeno aliejus (konservuotas su mišriu tokoferoliu), linų sėmenų miltai, rapsų aliejus, džiovinti obuoliai, natūralūs Jūriniai mikrodumbliai, džiovintos cikorijos šaknys, lecitinas, džiovintos mėlynės, džiovintos spanguolės, druska, DL metioninas, L-lizinas, taurinas, kalcio karbonatas, dehidratuotas Lactobacillus Acidophilus fermentacijos produktas, vitamino E papildas, L-askorbilo-2-vitamino šaltinis. C), niacino papildas, biotinas, tiamino mononitratas, L-karnitinas, d-kalcio pantotenatas, riboflavino papildas, piridoksino hidrochloridas, vitamino A acetatas, vitamino B12 papildas, vitamino D3 papildas, folio rūgštis, cholino chloridas, kalio prochloridas, cinko prochloridas. Bevandenis betainas, geležies baltymas, seleno mielės, vario baltymai, mangano baltymai, kalcio jodatas, jukos schidigera ekstraktas

  Garantuota analizė:  Žali baltymai, min 3 30,0 %, žali riebalai, mažiausiai 16,0 %, Žalia ląsteliena, ne daugiau kaip 3,5 %, Drėgmė, maks. 10,0 %, Pelenai, maks.7,5 %, DHR* min 0,2 %, Omega 6 riebalų rūgštys* min 3,5 %, Omega 3 riebalų rūgštys* min 1,0 %, L-karnitinas* min 35mg/kg

  Maitinkite kasdien kaip sveiką skanėstą.

  Metabolizuojama energija, maitinama
  3980 kcal/kg = 24 kcal vienam skanėstui

  Būtina, kad visi šunys ir šuniukai visada turėtų prieigą prie šviežio, švaraus vandens. Jų maisto ir vandens indus reikia plauti kasdien. Atminkite, kad šunys yra kaip žmonės, o skirtingi šunys turi skirtingą apetitą.

  Pakuotė: 198 g