Prekių katalogas

Yora Pâté Apple & Parsnip konservai šunims su vabzdžių baltymais

 • Yora Pâté Apple & Parsnip konservai šunims su vabzdžių baltymais

  Yora Pâté Apple & Parsnip konservai šunims  visavertis ir subalansuotas vabzdžių pagrindu pagamintas šlapias maistas suaugusiems šunims, etiškas, tvarus ir skanus. 

  Gamintojas
  Yora
 • Yora Pâté Apple & Parsnip konservai šunims  visavertis ir subalansuotas vabzdžių pagrindu pagamintas šlapias maistas suaugusiems šunims, etiškas, tvarus ir skanus.

  • Natūralūs prebiotikai žarnyno sveikatai
  • Daug antioksidantų
  • Puikiai tinka interaktyviems žaislams užpildyti
  • Hipoalergiškas ir be grūdų

  SUPERMAISTAS SU VABZDŽIAIS, OBUOLIAIS IR PASTARNOKAIS, PREBIOTIKAIS.

  Mūsų nuostabūs maži gabalėliai (hermetia illucens lervos) yra tikras supermaistas, pripildytas sveikų baltymų, riebalų, mineralų ir imunitetą stiprinančių antioksidantų.

  Tai mūsų vabzdžių supermaisto galios...

  PUIKUS MĖSĖDŽIAIMS: Vabzdžiai turtingi visomis nepakeičiamomis aminorūgščių ir sveikųjų riebalų rūgštimis, kurių yra ir gyvūnų mėsoje , be to turi daugybę unikalių papildomų privalumų!

  IMUNITETO  STIPRINIMAS, ANTIOKSIDANTAI: Gausu antioksidantų, kurie, kaip įrodyta, aktyviai mažina žalingą šunų imuninį ir uždegiminį atsaką.

  ŽARNYNO SVEIKATA: Yra antimikrobinių peptidų ir chitino, kurie kartu skatina sveiką žarnyno florą ir mažina nemalonių bakterijų skaičių, kad išmatos būtų tobulos.

  SMEGENŲ SVEIKATA: Vabzdžiuose gausu sveikų vidutinės grandinės riebalų rūgščių, tokių kaip lauro rūgštis, kurios, kaip įrodyta, aktyviai gerina vyresnio amžiaus šunų smegenų veiklą.

  SVEIKI SUPERRIEBALAI: Vabzdžių riebalai yra skanūs ir sveiki. Sudėtyje yra omega 6 ir 9 rūgščių, taip pat fitosterolių, kurie padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį.

  SVEIKI DANTAI IR KAULAI: Juose gausu  biologiškai prieinamo kalcio ir fosforo, kurie būtini sveikiems dantims ir kaulams.

  SUDĖTIS:

  Šviežiai paruoštas vabzdys 58%, daržovių sultinys, obuolys 6%, pastarnokas 6%, žirnių baltymai 3%, alaus mielės 1,5%, mineralai 0,2%, prebiotikai MOS (mielės 0,09%, cikorija 0,09%).

  ANALITINĖS SUDEDAMOS DALIS

  Žali baltymai 10%, žali riebalai 5%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 2%, drėgmė 74%. 102,6 Kcal 100 g.

  MAISTO PRIEDAI 1 KG

  Vitaminas A 3 300 IU, vitaminas D3 275 IU, geležis (kaip geležies (II) sulfato monohidratas) 13,2 mg, varis (kaip vario (II) sulfato pentahidratas) 1,3 mg, manganas (kaip mangano sulfato monohidratas) 2,2 mg, cinkas (kaip cinkas) sulfato monohidratas) 27,5 mg.

  Vabždžiai yra tvariausias gyvulinių baltymų šaltinis planetoje.
  Tradiciniam ūkininkavimui sunaudojama neįtikėtinai daug vandens, žemės ir energijos, įskaitant išteklius, reikalingus visiems augalams auginti, kad būtų galima šerti gyvulius, o gyvulininkystės atliekos daro neapsakomą žalą upėms.

  Vabzdžiai auginami saulės energija varomame ūkyje ir šeriami vaisių sulčių bei gamybos metu likusiu vaisių minkštimu ir bulvių lupenomis.

  Jokių trąšų, pesticidų, vandens taršos, miškų naikinimo, antibiotikų.

  MAITINIMO GAIRĖS
  Kiekvieno šuns apetitas skiriasi priklausomai nuo dydžio, amžiaus, būklės ir aktyvumo lygio. Pakoreguokite dozę, kad jūsų šuo būtų lieknas, aktyvus. Visada įsitikinkite, kad yra švaraus geriamojo vandens. Atidarytas pakuotes laikykite šaldytuve iki 3 dienų.

  Jei jūsų šuo turi antsvorio, sumažinkite  maisto kiekį 10%.

  Tęskite šį procesą, kol pasieksite reikiamą svorį.

  Suaugusio šuns svoris                       1–10 kg      10–20 kg         20–30 kg         30–40 kg               40–50 kg           50–60+ kg
  Dienos norma pak/24 val                    Iki 1½     nuo 1½ iki 2¼   nuo 2¼ iki 3     .nuo 3 iki; 3¾        nuo 3¾ iki 4½       . 4½–5

  Pakuotė: 390 G