Prekių katalogas

Yora Dental Sticks Large kramtomos lazdelės šunų dantų priežiūrai

  • Yora Dental Sticks Large kramtomos lazdelės šunų dantų priežiūrai

    Yora Dental Sticks Large kramtomos lazdelės šunų dantų priežiūrai  su vabzdžių baltymais

    Gamintojas
    Yora
  • Yora Dental Sticks Large kramtomos lazdelės šunų dantų priežiūrai didelių veislių šunims. Pagamintos su nuostabiais vabzdžių baltymais, taip pat obuoliais ir mėtomis, kad gautumėte gaivų burnos  kvapą.

    • Specialūs pluoštai aktyviai šalina apnašas
    • Su SHMP dantų akmenų kontrolei
    • Hipoalerginis
    • Tinka visiems šunims nuo +4 mėnesių amžiaus 

    Unikali kramtukų struktūra ir natūralios veikliosios medžiagos sumažina apnašas ir akmenų kaupimąsi. Juose gausu biologiškai prieinamo kalcio, skirto itin stipriems dantims, obuolių ir mėtų, kad būtų gaivus kvapas, ir daug sveikų vabzdžių supermaisto baltymų.

    Tai Yora vabzdžių supermaisto galios... 

    PUIKIAI TINKA MĖSĖDŽIAMS: Kramtukai yra pagaminti su visomis būtinomis aminorūgštimis ir sveikais riebalais, kurie yra didesnių gyvūnų mėsoje, su daugybe unikalių papildomų privalumų 

    IMUNITETĄ STIPRINANTYS ANTIOKSIDANTAI: Kramtukuose  gausu antioksidantų, kurie, kaip įrodyta, aktyviai stiprina  šunų imuninę sistemą ir mažina uždegiminius procesus. 

    ŽARNYNO SVEIKATOS PALAIKYMAS: Kramtukuose yra antimikrobinių peptidų ir chitino, kurie kartu skatina sveiką žarnyno florą ir mažina nemalonių bakterijų kiekį. 

    SMEGENŲ SVEIKATA: Vabzdžiuose gausu sveikų vidutinės grandinės riebalų rūgščių, tokių kaip lauro rūgštis, kurios, kaip įrodyta, aktyviai gerina vyresnių šunų smegenų veiklą. 

    SVEIKI SUPERRIEBALAI: Vabzdžių riebalai yra skanūs ir sveiki. Pagaminti  su Omega 6 ir 9, taip pat fitosteroliais, kurie padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį. 

    SVEIKI DANTYS IR KAULAI: Kramtukuose  gausu biologiškai prieinamo kalcio ir fosforo, kurie yra būtini sveikiems dantims ir kaulams. 

    SUDĖTIS

    Dehidratuoti vabzdžių baltymai (27%), žirnių krakmolas, augalinis glicerinas, žirniai, bulvių krakmolas, augalinis pluoštas (4%), džiovintas obuolys (4%), mineralai (įskaitant 0,6% natrio heksametafosfato), mėtos (2%), mielės, džiovintas actas.

    ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS

    žali baltymai 20%, riebalai 4%, žalia ląsteliena 7,6%, žali pelenai 5,5%, drėgmė 20%. 258 Kcal/100g.

    MAISTINIAI PRIEDAI/KG 

    Tokoferolio ekstraktai iš augalinių aliejų 110 mg / kg. 

    Papildomas maistas šunims, maitinkite 1 kramtuką per dieną.

    Visada įsitikinkite, kad yra švaraus geriamo vandens. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. 

    Pakuotėje : 7 lazdelės/270 g