Prekių katalogas

VegDog VISH OIL augalinis aliejus šunims

 • VegDog VISH OIL augalinis aliejus šunims

  VEGDOG VISH OIL aliejus šunims pagamintas iš kanapių, dumblių ir sėmenų aliejaus 

  Gamintojas
  VEGDOG
 • VEGDOG VISH OIL aliejus šunims  pagamintas iš kanapių, dumblių ir sėmenų aliejaus, aprūpina jūsų šunį nepakeičiamomis ir svarbiomis riebalų rūgštimis (pvz., EPA ir DHR), kurios prisideda prie jūsų šuns sveikatos. VEGDOG VISH OIL aliejus šunims taip pat gali padėti palengvinti simptomus tam tikrose ligose. Jis gali palaikyti inkstų funkciją arba turėti priešuždegiminį poveikį sergant osteoartritu.

  Siekdami optimalaus rezultato, dirbame kartu su veterinarijos gydytojais, kad VEGDOG VISH OIL aliejus būtų puiki alternatyva įprastiems žuvų taukams. Be poveikio šunų sveikatai, viena tona VEGDOG VISH OIL pakeičia  60 tonų žuvies, kuri būtų sužvejota dėl žuvų taukų.

  Vien dėl aplinkos ir gyvūnų gerovės priežasčių mūsų veganiški  taukai yra priežastis šerti savo šunį veganiškai.  VEGDOG VISH OIL dumbliai net nerenkami iš jūros, kur jie būtų daugelio būtybių buveinė ir maistas. Jie auginami cukraus pagrindu pagamintuose rezervuaruose. Tokiu būdu užtikriname ne tik pastovią gaminių kokybę, bet ir tai, kad mūsų aliejuje nesikauptų teršalai, tokie kaip mikroplastikas ar mineralinė alyva. Viena vertus, šis procesas labai taupo energiją bei išteklius.

  Todėl VEGDOG VISH OIL aliejus  yra labai tvarus ir be jokių gyvūninės kilmės komponentų. Jis taip pat idealiai tinka alergiškiems žmonėms, kuriuos kankina niežulys arba kurių odos sveikatą reikia stiprinti. Tinkamų riebalų rūgščių vartojimas taip pat paprastai palaiko pažintinius gebėjimus, regėjimą ir sveiką imuninę sistemą.

  Ingredientai daugiausia yra regioninės kilmės ir atitinka aukščiausius kokybės standartus bei buvo sukurti be bandymų su gyvūnais. Nenaudojamos genetiškai modifikuotos žaliavos. Už šunų sveikatą ir žuvų bei jūrų apsaugą!

  Sudėtis:  kanapių aliejus 60%, sėmenų aliejus 20%, dumblių aliejus 20%

  Maitinimo rekomendacija
  Dienos kiekis gramais (apytikslės vertės; turi būti pritaikytas prie individualių gyvenimo sąlygų, tokių kaip aktyvumas, veislė, sezonas ir medžiagų apykaita)

  Šuns svoris          2kg-5kg     5kg-10kg      10-15 kg     15-20 kg     20kg-30kg     30kg - 40kg     40kg-50kg      50kg-60 kg      60kg - 70kg      70-80 kg 
  Dienos norma      1/3 - 1/2     1/2 - 1          1-1 1/2        1/2             1/2 - 1             1                     1-1 1/3             1 1/3             1 1/3 - 1 1/2       1 1/2 - 2  
                               arbatinis šaukštelis                           valgomasis šaukštas

  Šėrimo rekomendacijos yra tik rekomendacinės, kiekvieno šuns poreikiai gali skirtis.

  Analitiniai komponentai

  Riebalai  >90 proc., sočiųjų riebalų rūgščių 12,6 %, mononesočiųjų riebalų rūgščių 9,0 %, polinesočiųjų riebalų rūgščių 78,1 %, angliavandenių <0,3 %, iš kurių cukrų
  0 %, baltymas <0,3 %, Kalorijų kiekis: 880 kcal / 3,68 MJ konvertuojamos energijos 100 g pašaro

  Maistiniai priedai kilograme pašaro: Nėra 

  Laikymas:
  Laikyti vėsiai ir sausai 

  Kiekis: 250 ml.