Prekių katalogas

Vegdog GREEN CRUNCH veganiškas maistas šunims

 • Vegdog GREEN CRUNCH veganiškas maistas šunims

  VEGDOG GREEN CRUNCH yra visavertis veganiškas maistas šunims su alternatyviu baltymų šaltiniu. Tinka kaip priedas prie RAW ir BARF mitybos

  Gamintojas
  VEGDOG
 • VEGDOG GREEN CRUNCH yra visavertis veganiškas maistas šunims su alternatyviu baltymų šaltiniu. Super virškinamas, tvarus ir sveikas.

  Aukštos kokybės veganiškas visavertis maistas visiems suaugusiems šunims nuo dvyliktojo gyvenimo mėnesio (priklausomai nuo jūsų šuns dydžio ir veislės).

  Neįmanoma sukurti veganiško sauso šunų ėdalo vienam! Intensyviai dirbome su veterinarais ir sukūrėme suderintą VEGDOG GREEN CRUNCH formulę:

  Lęšių ir žirnių baltymai užtikrina pakankamą baltymų poreikio patenkinimą ir stiprina keturkojo draugo raumenis optimaliu aminorūgščių profiliu.
  Pridėti dumbliai suteikia būtinųjų omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių ir galiausiai užtikrina švelnų Wauwau kailį!

  Kad netrūktų vitaminų ir maistinių medžiagų, mūsų VEGDOG GREEN CRUNCH sudėtyje taip pat yra dumblių, saldžiųjų bulvių, moliūgų, morkų, mėlynių ir mūsų specialaus mineralinio mišinio. Sudėtyje yra vitamino B12, taurino ir karnitino, todėl VEGDOG GREEN CRUNCH yra visavertis maistas, malonus kramtyti.

  Ir kadangi mūsų deklaruojamas tikslas yra ilgas bendravimas su sveiku  pūkuotu draugu, nenaudojame jokių skoniklių, dažiklių ir konservantų. Savaime suprantama, kad visi gyvūnai turi teisę į laimingą gyvenimą, todėl mes susilaikome nuo bet kokių bandymų su gyvūnais.

  VEGDOG GREEN CRUNCH galima labai gerai derinti su mūsų FARMER'S CRUNCH sausu maistu ir nereikalauja didelio maisto keitimo.

  VEGDOG GREEN CRUNCH  maistas netinka šuniukams ir laktacijos metu, nes jiems reikia daugiau maistinių medžiagų ir energijos.

  Sudėtis: 29% lęšiai, 28,9% žirniai, 16,9% saldžiosios bulvės, žirnių baltymai, rapsų aliejus, karobai, saulėgrąžų aliejus, linų sėmenys, mineralai, alaus mielių ekstraktas hidrolizuotas, morkos, džiovinti dumbliai, 0,1% mėlynės, moliūgai

  Visada duokite savo šuniui šviežio vandens.

  Maitinimo rekomendacija:
  Dienos kiekis gramais (apytikslės reikšmės; turi būti pritaikytas prie individualių gyvenimo sąlygų, tokių kaip fizinė veikla, veislė, aktyvumas, sezonas ir medžiagų apykaita).

  Šuns svoris:                                                   5 kg               10 kg                 20 kg                  30 kg                40 kg                 50 kg
  Dienos racionas (mažai aktyvus – aktyvus) 75 g – 115 g   120 g – 190 g    200 g – 310 g    290 g – 430 g    350 g – 550 g    420 g – 650 g

  Pastaba dėl maitinimo
  Atkreipkite dėmesį į lėtą pašaro keitimą per 3 savaites. Palaipsniui mažinkite įprastą maistą ir pakeiskite jo kiekį pasirinkta receptūra iš VEGDOG. Mitybai jautriems šunims reikėtų skirti šiek tiek daugiau laiko (mažiausiai 4 savaites). Atkreipkite dėmesį, kad pirmosiomis savaitėmis po pakeitimo gali pasikeisti išmatų kiekis ir tekstūra bei padidėti dujų susidarymas. Tačiau tai turėtų įvykti vis rečiau po pakeitimo laikotarpio, o ne po tolimesnių savaičių.

  Analitinės sudedamosios dalys

  Žali baltymai  24,8 %
  Neapdoroti riebalai  9,7 %
  Neapdorotas pluoštas  3,2 %
  Neapdoroti pelenai  4,0 %
  Drėgmė  8,2 %
  Kalcis  0,61 %
  Fosforas  0,49 %
  Ca:P  1,2:1 (kalcio ir fosforo santykis)
  NFE  50,0 %
  Kalorijų kiekis: 348 kcal / 1,46 MJ metabolizuojamos energijos 100 g pašaro

  Maistiniai priedai kilograme pašaro:

  Vitaminas A  15 360 TV; Vitaminas D3  1 536 TV; Vitaminas B12 (cianokobalaminas) 60 μg; kalcio D-pantotenatas  19,2 mg; L-karnitinas  200 mg; Taurinas  790 mg; metioninas 4,1 g; geležies (geležies glicinas)  2,6 mg; varis kaip glicino-vario chelato hidratas  2,9 mg; cinkas kaip cinko oksidas  48 mg; Jodas kaip bevandenis kalcio jodatas  1,2 mg

  Informacija apie maitinimą
  Šėrimo rekomendacijos yra tik orientacinės, atskiro šuns poreikiai gali skirtis.

  Sandėliavimas

  Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje