Prekių katalogas

VEGDOG DENTALS XL skanėstai dantų priežiūrai

 • VEGDOG DENTALS XL skanėstai dantų priežiūrai

  VEGDOG DENTALS XL padeda prižiūrėti dantis ir tuo pačiu yra skaniausi veganiški šunų skanėstai 

  Gamintojas
  VEGDOG
 • VEGDOG DENTALS XL padeda prižiūrėti dantis ir tuo pačiu yra skaniausias veganiškas šunų užkandis, kokį žinome.

  Žinoma, VEGDOG DENTALS nepakeičia šuns dantų valymo. Bet bent jau galite derinti savo keturkojo draugo norą skanėstams su dantų priežiūra!

  Dantys yra nepaprastai svarbūs kiekvieną dieną ir turi išlikti visą gyvenimą sveiki – todėl nuo vaikystės esame mokomi, kad dantimis privalu rūpintis. Ir mūsų keturkojai draugai niekuo nesiskiria! Sveiki dantys, sveikos dantenos, sveiki kramtymo raumenys = sveikas šuo!

  Kartu su veterinarais sukurta VEGDOG DENTALS  skanėstų kempinės struktūra valo dantis, šalina apnašas ir masažuoja dantenas. Sudėtyje esantys burokėliai aprūpina vitaminu C, tapijokos miltai – jėgų raumenims ir sąnariams. Be to, ingredientai padeda išvengti blogo šunų kvapo ir teigiamai veikia ląstelių atsinaujinimą bei virškinimą.

  VEGDOG DENTALS skanėstai taip pat leis jūsų šuniui ir ateityje turėti baltus dantis! VEGDOG DENTALS skanėstai dėl hipoalerginės formulės tinka ir  alergiškiems šunims, nes yra be skoniklių, dažiklių ir konservantų bei pagaminti be bandymų su gyvūnais.

  Sudėtis

  Bulvių miltai, 23,87% tapijokos krakmolas, glicerinas, celiuliozės pluoštai, alaus mielės, 0,51% burokėlių, rapsų aliejus

  Pastaba dėl maitinimo

  VEGDOG DENTALS skanėstai gali palaikyti dantų sveikatą. Taip pat rekomenduojame reguliariai tikrintis dantų akmenis pas veterinarą.

  Maitinimo rekomendacija:

  Dentals XL/100g pakuotė

  Savaitinis kiekis gabalais (apytikslės vertės; turi būti pritaikytas prie individualių gyvenimo aplinkybių, tokių kaip pratimai, veislė, veikla, sezonas ir medžiagų apykaita)

  Šuns Svoris     Savaitinis kiekis
  6 kg                  2vnt/sav
  15 kg                3vnt/sav
  25 kg                5vnt/sav
  35 kg                7 vnt per savaitę

  Analitinės sudedamosios dalys

  Žali baltymai 6,5 %, Neapdoroti riebalai 1,5 %, Neapdorotas pluoštas 5,0 %, Neapdoroti pelenai 3,5 %, Drėgmė 25,0 %, Kalcis 0,17 %, Fosforas 0,14 %, Ca:P santykis 1,21 %, Kalorijų kiekis: 33,5 Kcal/vnt., 279 Kcal/100g

  Maitinimo  rekomendacijos yra tik orientacinės, individualaus šuns poreikiai gali skirtis.

  Sandėliavimas

  VEGDOG DENTALS XL skanėstai  turi būti laikomi vėsioje ir sausoje vietoje. Atidarę vėl sandariai uždarykite, kad strypai neišdžiūtų.