TROPICLEAN FLEA&TICK DOG MAX STRENGTH SHAMPOO 355 ML šampūnas šunims nuo blusų ir erkių

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 990
  Į krepšelį 

  TROPICLEAN FLEA&TICK DOG MAX STRENGTH SHAMPOO stipraus veikimo šampūnas šunims ir katėms, naikinantis blusas, blusų kiaušinėlius ir lervas, erkes ir uodus tiesioginio kontakto būdu. 

  Gamintojas
  Tropiclean
 • TROPICLEAN FLEA&TICK DOG MAX STRENGTH SHAMPOO stipraus veikimo šampūnas šunims ir katėms nuo blusų ir erkių. Naikina blusas, blusų kiaušinėlius ir lervas, erkes ir uodus tiesioginio kontakto būdu. Pakankamai saugus naudoti kiekvieno reguliaraus maudymo metu. Parazitus atbaidantis poveikis išlieka iki 7 dienų.

  PAPILDOMA INFORMACIJA
  Natūralus Tropiclean Flea&Tick Dog Max Strength Shampoo šampūnas garantuoja efektyvų blusų ir erkių išnaikinimą ant šuns kailio tiesioginio kontakto būdu. Šis šampūnas pagamintas iš natūralių gamtoje randamų ingredientų, kurie yra žinomi dėl savo kenkėjų naikinimo savybių, o poveikio ilgalaikiškumas užtikrinamas citrinžolės ir sezamo aliejaus pagalba. Šį šampūną galima naudoti suaugusiems šunims ir katinams, bei jauniems šuniukams (nuo 12 savaičių amžiaus).

  Kaip naudoti:

  Nenaudoti maudant jaunesnius nei 12 savaičių amžiaus šuniukus. Prieš naudojimą gerai supurtykite. Sušlapinkite visą augintinio kailį ir, pradėdami nuo galvos ir eidami tolyn, ištrinkite kailį gausiu šampūno kiekiu. Įsitikinkite, kad šampūnas nepasilieka tik ant kailio, bet pasiekia ir augintinio odą. Ištrinkę leiskite šampūnui veikti 5-7 minutes, tuomet gerai nuplaukite augintinio kailį ir iššluostykite rankšluosčiu. Saugokite augintinio akis, kad į jas nepatektų šampūno. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite šampūną kartą per dvi savaites.

  Galimas šalutinis poveikis:

  Žmonėms: Gali sukelti akių sudirgimus. Po naudojimo nuplaukite rankas su vandeniu ir muilu. Dažnas arba ilgas odos kontaktas su priemone kai kuriems žmonėms gali sukelti alerginę reakciją.

  Naminiams gyvūnams: Nepurkškite priemonės į augintinių akis, burną ar nosį. Nenaudokite ant jaunesnių nei 12 savaičių amžiaus šuniukų ir saugokite juos nuo kontakto su šia priemone. Prieš naudodami šią priemonę nėščioms ar žindančioms kalėms, pasitarkite su veterinarijos gydytoju. Augintiniui gali pasireikšti alergija bet kuriam augintiniams skirtam produktui. Jei naudojant šią priemonę pasireiškė alerginė reakcija, išmaudykite šunį su švelniu šampūnu ir išskalaukite jo kailį dideliu kiekiu vandens. Jei reakcija nesiliauja, tučtuojau kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

  Pirmoji pagalba priemonei patekus į akis: Neužmerkite akių ir lėtai bei švelniai skalaukite jas vandeniu 15-20min. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, išsiimkite juos po 5min, tuomet tęskite akių skalavimą. Jei akių sudirgimas nepraeis, kreipkitės į šeimos gydytoją.

  Laikymo sąlygos:

  Laikyti originaliame butelyje, tamsioje vėsioje ir gyvūnams bei vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Sudėtis:

  Aktyviosios medžiagos:

  • Gvazdikėlių aliejus 0,17%
  • Citrinžolės aliejus 1,53%
  • Kedrų aliejus 0,13%
  • Cinamono aliejus 0,18%
  • Sezamo sėklų aliejus 0,55%
  • Natrio laurilo sulfatas (natūralus) 6,10%

  Kitos sudedamosios medžiagos:

  Vanduo, ksantano guma, glicerinas 91,34%.