Prekių katalogas

Televizorius Samsung EXPO QE75Q7F

 • Pagrindinis principas, apibrėžiantis Samsung ateities viziją yra „Įkvėpti pasaulį, kurti ateitį“. Ši vizija – tai svarbiausias jų įsipareigojimas kurti technologijų, produktų ir sprendimų naujoves, kurios įkvepia bendruomenes visame pasaulyje prisidėti prie troškimo kurti geresnį pasaulį pasitelkus turtingą skaitmeninę patirtį.

  QLED. Naujos kartos televizoriai

  Tiesiog neprilygstami. Technologija „Quantum Dot“ naujoviškos lydinio medžiagos pagalba tobulai perteikia spalvas. Nepamirštama nežemiška žiūrėjimo patirtis.

  QLED. Naujos kartos televizoriai

  Q Colour

  Atraskite spalvingą pasaulį dėl kurio pakeisite nuomonę apie televizorius. Q7F spalvų įvairovė yra tiesiog neprilygstama, pamatę tikrovišką pasaulį, niekada nebesirinksite prastesnės kokybės.

  Q Colour

  Q Contrast

  Q7F suteikia nepaprastą, gilesnių ir ryškesnių kontrastų vaizdą. Nepriklausomai nuo paros laiko, būsite abstulbinti kiekvieno vaizdo intensyvumu bet kokioje aplinkoje.

  Q Contrast

  Q HDR 1500

  Matykite tai, ko negali kiti. Matydami tamsiuose šešėliuose paslėptas arba ryškių šviesių užgožtas smulkiausias detales, būsite įtraukti į filmų scenas taip, kaip numatyta režisieriaus.

  * Ryškumo intensyvumas, priklausomai nuo televizoriaus modelio ir dydžio, gali skirtis.

  Q HDR 1500

  Q Viewing Angle

  Atsisveikinkite su spalvų iškraipymu. Mėgaukitės ta pačia regėjimo patirtimi visuose namuose. Dėl tikroviškų Q7F spalvų ir puikių regėjimo kampų, kiekviena vieta yra puiki.

  Q Viewing Angle

  Q Engine

  Tobulą vaizdą suteikianti pajėgi technologija. Technologija Q engine yra greitesnė nei bet kada, ji analizuoja turinį, kad galėtų perteikti kiek įmanoma optimalesnės kokybės vaizdus.

  Q Engine

  Tiesiog nuostabus

  Tai geriausios kokybės paprasta ir moderni elegancija. Kadangi nėra netvarkingų ir pastebimų laidų, glotni ir tvarkinga galinė pusė, televizorius atrodo tiesiog prašmatniai. Pastatytas ant stovo arba pritvirtintas prie sienos, papildo jūsų pasirinktus dekoro elementus.

  Tiesiog nuostabus

  Tvirtinimas prie sienos nepaliekant tarpelio

  Q7F tobulai pritvirtinamas prie pat sienos nepaliekant tarpelio. Visapusiškai gražus, puikiai tinka jūsų svetainėje.

  Tvirtinimas prie sienos nepaliekant tarpelio

  * Matuojama nuo galinės televizoriaus dalies, tarpelis gali skirtis priklausomai nuo montavimo ir sienos tipo.

  Nepastebima jungtis

  Geriau išnaudokite savo erdvę. Savo prietaisus galite prijungti vienu, beveik nepastebimu optiniu laidu, nenaudodami netvarkingai susipainiojusių laidų. Prijunkite nepastebimai.

  Nepastebima jungtis

  *Nepastebima jungtis yra skaidrus optinis laidas, prijungtas prie One Connect Box, kurioje integruoti išorinio prietaiso laidai, tačiau į ją neįtrauktas televizoriaus maitinimo laidas arba prie kitų prietaisų, pvz., garso kolonėlių, prijungti laidai.

  Dizainas be kraštinių rėmelių

  Į pasaulį pažvelkite savu kampu. Kadangi nėra kraštinių rėmelių, gausite iš tiesų neprilygstamą žiūrėjimo patirtį. Stebėkite, kaip prieš jūsų akis atgyja vaizdai.

  Dizainas be kraštinių rėmelių

  Išmanesnis nei bet kada

  Dabar galite tiesiog atsisėsti ir mėgautis.

  Išmanesnis nei bet kada

  Vienas nuotolinio valdymo pultas

  Viską valdykite savo delnu. Visus prijungtus prietaisus valdykite tik vienu nuotolinio valdymo pultu. Naudojant valdymą balsu, jums niekada nebereikės perjunginėti kanalų.

  Vienas nuotolinio valdymo pultas

  Smart Hub

  Visą turinį matykite vienoje vietoje. Viename lygyje galite pasiekti skirtingus turinio tiekėjus ir peržiūrėti miniatiūras prieš tai neatidarę turinio.

  Smart Hub

  Automatinis aptikimas

  Visus savo prijungtus prietaisus aptikite ir atpažinkite greičiau. QLED televizorius automatiškai parodo prietaisų pavadinimus ir suteikia įvesties pasirinkimo laisvę.

  * Prietaisai turi būti prijungti per One Connect naudojant HDMI laidą.

  Automatinis aptikimas

  Smart view

  Paprasčiausiai prijunkite savo mobilųjį telefoną prie televizoriaus ir mėgaukitės visu turiniu dideliame ekrane. Naudodami programėlę Smart View, galite visą turinį patikimai valdyti savo mobiliuoju telefonu.

  Smart view

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 14899 
  Prekė išparduota. Susisiekite