Prekių katalogas

Snuggle Puppy® minkštas žaislas šuniukams su širdelės plakimo efektu

 • Snuggle Puppy® minkštas žaislas šuniukams su širdelės plakimo efektu

  Snuggle Puppy® minkštas žaislas šuniukams su širdelės plakimo efektu nerimui valdyti 

  Gamintojas
  SmartPetLove
 • Snuggle Puppy® šuniuko pavidalo žaislas mažiems šuniukams  nerimui valdyti. Nesvarbu, ar jie yra naujokai šeimoje, ar galbūt tiesiog išgyvena sunkų laikotarpį, Snuggle Puppy žaislas sukurtas taip, kad suteiktų komfortą ir palengvintų jūsų keturkojo draugo nerimą. Kad ir kaip būtų, nesvarbu, ar tai pratinimas prie narvo, ar kelionė, fejerverkai ar galbūt perkūnija, būkite tikri, kad Snuggle Puppy žaislas  jums padės.

  Pagrindiniai privalumai

  • Sumažina neigiamą elgesį, atsirandantį dėl nerimo, pavyzdžiui, inkštimą ir lojimą, naudojant natūralų instinktą, o ne vaistus.
  • Atkuria intymumą fizine šiluma ir tikru širdies plakimu™, kuris palengvina naminių gyvūnėlių verkimą, vienišumą ir atsiskyrimo nerimą.
  • Padeda šuniukams pereiti į naujus namus ir miegoti kiekvieną naktį.
  • Tai puiki pratinimo prie narvo priemonė.
  • Vienkartinė šilumos pakuotė veikia 24 valandas ir yra saugi žmonėms ir naminiams gyvūnėliams.
  • Pulsuojantis širdies plakimas trunka iki dviejų savaičių visą parą naudojant dvi AAA šarmines baterijas (pridedamos).
  • Lengvai valomas, Snuggle Puppy galima skalbti mašinoje nuėmus širdelę.

  Kaip tai veikia

  Šunys ir šuniukai yra gaujos gyvūnai, kuriuos instinktyviai traukia motina ir kiti būryje esantys gyvūnai. Snuggle Puppy žaislas atkuria intymumą ir fizinę šilumą su aReal-feel Heartbeat™. Rezultatas - ramesnis, taikesnis augintinis, kuris mažiau jaučia vienišumą, baimę ir išsiskyrimo nerimą.

  Papildoma informacija

  Tikro jausmo pulsuojantis širdies plakimas yra su 2 AAA tipo baterijomis, kurios veikia iki 2 savaičių, naudojant visą parą. Širdelių įjungimo/išjungimo mygtukas leidžia naudoti, kai reikia. Komplekte   yra vienas šildantis paketas (netoksiškas, saugus žmonėms ir naminiams gyvūnėliams, kiekviena pakuotės užtenka 24 val.), kad jūsų augintinis gautų papildomą komfortą. Snuggle Puppy yra visiškai natūralus, be vaistų ir nevaržantis. Jis nuramina jūsų augintinį, apeliuodamas į jo pagrindinius natūralius instinktus. Snuggle Puppy žaislą galima skalbti mašinoje švelniu ciklu (prieš plovimą būtinai išimkite širdelę) 

  Spalvos

  Biscuit  - šviesiai rudas
  Brown & White - rudai baltas
  Golden -  smėlinis