Prekių katalogas

Smookies Honey & Butter 200 g skanėstai šunims

 • Smookies Honey & Butter 200 g skanėstai šunims

  Smookies Honey & Butter skanėstai šunims su medumi ir sviestu

 • Medaus ir sviesto smookies. Sausainiai naminiams gyvūnėliams iš 100% žmogiškų ingredientų.

  Sudėtis: kviečiai ir bulvės, margarinas, ypač grynas medus, supermaistas (spanguolės, imbieras, ciberžolė, cinamonas, pipirmėtė, raudonėlis), pienas, kepimo milteliai, sveiki kiaušiniai, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus.

  Analizė: baltymai 6%, riebalai 19,0% (0,1% Omega 3, 5,5% Omega 6), skaidulos 1%, natris 0,7%. Energija 486 Kcal/100gr.

  Receptų analizė
  Medaus ir sviesto glotnūs sausainiai. Smoothy sausainukai šunims su 100% žmogaus kokybės vaisiais ir 100% žmonėms tinkamų ingredientų ir super maisto.

  Sudėtis: miltai (kviečių, bulvių), margarinas ir sviestas, aukščiausios kokybės medus (natūralus, sirupas), super maistas (spanguolės, imbieras, ciberžolė, cinamonas, pipirmėtė, raudonėlis), pienas (milteliai), kepimo milteliai, sveiki kiaušiniai , Pirmo spaudimo alyvuogių aliejus.

  Sudėtis: Bendras baltymas 6%, bendras riebalų kiekis 19,0% (0,1% Omega 3, 5,5% Omega 6), Bendra skaidulų dalis 1%, natris 0,7%. Energija 459 Kcal/100gr.

  Kokybiška mityba naudinga mūsų šunų sveikatai, o mūsų ėdalo formulė gaminama atsižvelgiant į jų unikalius mitybos poreikius ir kasdienius įpročius. Tinkamo naudojimo instrukcijos: maitinkite aukščiau nurodytą teisingą paros kiekį, atsižvelgiant į augintinio dydį, aktyvumo lygį, fizinę būklę, klimatą ir kasdienius įpročius, 1-3 sausainius per dieną. Produktas turi būti duodamas sausas. Visi pašarų pakeitimai turėtų būti laipsniški. Gyvūnui visada turėtų būti šviežio ir švaraus vandens. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Pageidautina sunaudoti nepasibaigus tinkamumo laikui (žr. pakuotės viduje). Prieš naudojant bet kokį tinkamą nurodymą, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Maistas turėtų būti naudojamas tik šunims. Produkte gali būti mėsos, kviečių, kiaušinių, pieno, druskos, cukrų, žemės riešutų ir medžių riešutų pėdsakų iš kelių gamybos procesų ir natūralių cukrų ir druskų šaltinių pagal išvardytas sudedamąsias dalis. Jame yra ES patvirtintų ingredientų ir priedų 

  Maitinimo vadovas per dieną:
  - 1 - 10 kg šunims - 3 vnt per dieną
  - 11 - 30 kg - 5 vnt per dieną
  - 31 - 70 kg šunims - 8 vnt per dieną