Prekių katalogas

Smookies Chicken & Ginger 200 g skanėstai šunims

 • Smookies Chicken & Ginger 200 g skanėstai šunims

  Smookies Chicken & Ginger  skanėstai šunims iš 100% žmonėms skirtų ingredientų su vištiena ir imbieru

 • Papildomas maistas šunims ir katėms. Kokybiška mityba naudinga mūsų augintinių sveikatai, o mūsų sausainių skanėstų formulė yra pagaminta atsižvelgiant į jų unikalius mitybos poreikius ir kasdienius įpročius.

  Aprašymas: sausainiai, skirti naminiams gyvūnėliams iš 100% žmonėms skirtų ingredientų
  Sudėtis: kokybiški miltai (kviečiai, bulvės), natūralūs augaliniai riebalai (margarinas), ypač grynas medus (natūralus, sirupas), vištiena 4%, super maistas 4% (spanguolės, imbieras, ciberžolė, cinamonas, pipirmėtė, raudonėlis), visi švieži kiaušiniai,pomidoras, pieno milteliai, kepimo milteliai, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus
  Analizė: baltymai 10%, riebalai 16,5% (0,1% Omega 3; 5,5% Omega 6), skaidulos 3%, natris 0,3%, pelenai 1%, drėgmė 4%

  Receptų analizė:  sausainiai šunims su 100% žmonėms tinkamos mėsos ir 100% žmonėms tinkamų ingredientų bei super maistu.

  Tinkamo naudojimo instrukcijos:
  Produktas turi būti duodamas sausas. Visi pašarų pakeitimai turėtų būti laipsniški. Gyvūnui visada turėtų būti šviežio ir švaraus vandens. Šerkite teisingą aukščiau nurodytą dienos normą, 3–8 sausainius per dieną, atsižvelgdami į šuns dydį, aktyvumo lygį, fizinę būklę, klimatą ir kasdienius įpročius ir (arba) galimus šuns veterinarijos gydytojo nurodymus. Prieš naudojant bet kokius tinkamus nurodymus, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Produkte gali būti vaisių, supermaisto produktų, kviečių, bulvių, kiaušinių, pieno, druskos, cukrų ir riešutų pėdsakų, gautų iš kelių gamybos procesų, kartu su natūraliais cukraus ir druskos šaltiniais pagal išvardytas sudedamąsias dalis. Jame yra 100% žmogaus klasės ingredientų. Pageidautina sunaudoti nepasibaigus tinkamumo laikui (žr. pakuotės viršuje).

  Maitinimo vadovas /per dieną:
  - 1 - 10 kg šunims - 3 vnt per dieną
  - 11 - 30 kg - 5 vnt per dieną
  - 31 - 70 kg šunims - 8 vnt per dieną