Prekių katalogas

Smookies Beef & Tomato 200 g skanėstai šunims

 • Smookies Beef & Tomato 200 g skanėstai šunims

  Smookies Beef & Tomato  skanėstai šunims  su jautiena ir pomidorais

 • Sausainiai naminiams gyvūnėliams su 100% žmogiškų ingredientų.

  Sudėtis: kviečiai ir bulvės, margarinas, ypač grynas medus, jautiena 4%, SuperFoods (spanguolės, imbieras, ciberžolė, cinamonas, pipirmėtė, raudonėlis), pienas, kepimo milteliai, pomidorai, sveiki kiaušiniai, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus.

  Analizė: baltymai 6%, riebalai 19,0% (0,1% Omega 3, 5,5% Omega 6), skaidulos 1%, natris 0,7%. Energija 492 Kcal/100gr.

  Receptų analizė
  Jautienos ir pomidorų glotnūs sausainiai.Smoothy sausainukai šunims su 100% žmonių mėsos ir 100% žmonių ingredientų ir super maisto.

  Sudėtis: miltai (kviečių, bulvių), margarinas, aukščiausios kokybės medus (natūralus, sirupas), mėsa (jautiena 4%), super maistas (spanguolės, imbieras, ciberžolė, cinamonas, pipirmėtė, raudonėlis), pienas (milteliai), kepiniai ( milteliai), pomidorai, sveiki kiaušiniai, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus. 

  Kokybiška mityba naudinga mūsų šunų sveikatai, o skanėstų formulė gaminama atsižvelgiant į jų unikalius mitybos poreikius ir kasdienius įpročius. Tinkamo naudojimo instrukcijos: maitinkite aukščiau nurodytą teisingą paros kiekį, atsižvelgiant į augintinio dydį, aktyvumo lygį, fizinę būklę, klimatą ir kasdienius įpročius, 1-3 sausainius per dieną. Produktas turi būti duodamas sausas. Visi pašarų pakeitimai turėtų būti laipsniški. Gyvūnui visada turėtų būti šviežio ir švaraus vandens. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Pageidautina sunaudoti nepasibaigus tinkamumo laikui (žr. pakuotės viduje). Prieš naudojant bet kokį tinkamą nurodymą, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Maistas turi būti naudojamas tik šunims. Produkte gali būti mėsos, kviečių, kiaušinių, pieno, druskos, cukrų, žemės riešutų ir medžių riešutų pėdsakų iš kelių gamybos procesų ir natūralių cukrų ir druskų šaltinių pagal išvardytas sudedamąsias dalis. Jame yra ES patvirtintų ingredientų ir priedų.

  Maitinimo vadovas per dieną:
  - 1 - 10 kg šunims - 3 vnt per dieną
  - 11 - 30 kg - 5 vnt per dieną
  - 31 - 70 kg šunims - 8 vnt per dieną