Prekių katalogas

Šaldytas mėsos mišinys SALMO subalansuotas maistas šunų mitybai

 • Šaldytas mėsos mišinys SALMO subalansuotas maistas šunų mitybai

  Šaldytas mėsos mišinys SALMO ( buvęs KORSO) subalansuotas ir maistingas šunų maisto mišinys, sukurtas atsižvelgiant į augintinių sveikatos ir mitybos poreikius 

  Gamintojas
  Ledana
 • KORSO yra subalansuotas ir maistingas šunų maisto mišinys, sukurtas atsižvelgiant į augintinių sveikatos ir mitybos poreikius:

  • Galvijų kepenys (5%) yra puikus A vitamino šaltinis, kuris yra būtinas regėjimui, augimui ir imuninės sistemos stiprinimui.
  • Galvijų mėsos nuopjovos a/r (40%) ir I/r (20%) yra aukštos kokybės baltymų šaltiniai, kurie yra būtini šunų augimui ir raumenų palaikymui.
  • Lašiša (20%) yra puikus Omega-3 riebalinių rūgščių šaltinis, kuris yra būtinas šunų odos ir kailio sveikatai, taip pat padeda mažinti uždegiminius procesus.
  • Sviestiniai moliūgai (10%) yra puikūs skaidulų šaltiniai, kurie padeda reguliuoti virškinimą ir yra naudingi šunims su virškinimo problemomis.

  Šis mišinys yra sukurtas taip, kad užtikrintų visapusišką ir subalansuotą mitybą Jūsų augintiniui, atsižvelgiant į jo amžių, svorį ir sveikatos būklę. 

  Ingredientas                                   Procentai (%)
  Galvijų kepenys                             5
  Galvijų mėsos nuopjovos a/r        40
  Galvijų mėsos nuopjovos I/r         20
  Lašiša                                           20
  Sviestiniai moliūgai                      10

  Malimas 12mm. 

  Kiekis: 1 kg.