Prekių katalogas

Road Refresher™dog bowl neišsiliejantis dubenęlis augintiniams

 • Road Refresher™dog bowl neišsiliejantis dubenęlis augintiniams

  Road Refresher™dog bowl neišsiliejantis dubenęlis augintiniams  puikiai tinka namuose ir kelionėse

 • Road Refresher™dog bowl yra išradingas neišsiliejantis dubenėlis augintiniams, kuris apsaugo nuo vandens išsiliejimo ir sumažina vandens ištaškymą iki 90%. Idealiai tinka namams ir visoms kelionėms.

  Namuose Road Refresher™dog bowl  sustabdo vandens šsitaškimą nuo atsitiktinių spyrių, šis neišsiliejantis naminių gyvūnėlių kelioninis dubuo taip pat apsaugo ilgas ausis ir barzdas nuo vandens. Road Refresher™dog bowl   neišsiliejantis naminių gyvūnėlių kelioninis dubuo skatina tvarkingai gerti, nes riboja vandens kiekį, kurį jūsų šuo gali pasiimti vienu metu. Sumanus dizainas neleis ilgoms ausims ir barzdoms patekti į vandenį. Road Refresher™dog bowl  dubenėlis sumažina vandens ištaškymą 90%.

  Kelionėse Road Refresher™dog bowl   neišsiliejantį naminių gyvūnėlių kelioninį dubenį galima užpildyti vandeniu ir saugiai palikti automobilyje, kad jūsų augintinis galėtų bet kada gauti gėlo vandens ir neišpiltų. Naudodami Road Refresher™dog bowl  augintinio kelioninį dubenį, jūsų šuo gali atvykti sveikas ir žvalus, kad ir kur eitumėte.

  Kaip tai veikia – Road Refresher dubenėlio viduje yra plūduriuojanti lėkštė, per kurią tiekiama pakankamai vandens, kad jūsų šuo visada galėtų atsigerti, tačiau iš karto apriboja vandens srovę posūkiuose, stabdant, spardant ir pan.

  Road Refresher dubenėlis  turi Velcro pagrindą ir papildomas saugias tvirtinimo pagalvėles, skirtas vandens dubeniui pritvirtinti prie kiliminių dangų ir daugelio kitų paviršių.

  Pagamintas iš karščiui atsparaus grūdinto polipropileno, Road Refresher dubenėlis  lengvai išardomas, kad būtų galima išvalyti, o tada vėl surenkamas.

  Didelio dubenėlio matmenys:

  L: Talpa 1,4 litro (54fl.oz) - Tinka visų dydžių ir veislių šunims

  Pagrindo skersmuo 242mm x aukštis 102mm. Girdyklos skersmuo 120 mm – jūsų šuo manys, kad geria iš mėgstamo šuns dubenėlio, todėl nereikia papildomo mokymo.

  Mažo dubenėlio matmenys:
  S: 190 mm x 78 mm aukščio ir 92 mm girdymo anga. Tūris 0,6 litro.