Prekių katalogas

Puppy crush Pet Finger Tooth Wipes BBQ paprastos naudoti, vienkartinės šunų ir kačių dantų servetėlės - antpirščiai

 • Puppy crush Pet Finger Tooth Wipes BBQ paprastos naudoti, vienkartinės šunų ir kačių dantų servetėlės - antpirščiai

  Puppy crush Pet Finger Tooth Wipes BBQ paprastos naudoti, vienkartinės šunų ir kačių dantų servetėlės - antpirščiai, skirtos pagerinti burnos higieną, būklę, suteikia gaivaus burnos kvapą šunims ir katėms. 

  Gamintojas
  Puppy Fluffy
 • Paprastos naudoti, vienkartinės šunų ir kačių dantų servetėlės - antpirščiai Puppy Crush. Pakuotėje po 50 vnt. Skirtos pagerinti burnos higieną, būklę, suteikia gaivaus burnos kvapą šunims ir katėms.

  Antpirščiai pagardinti BBQ skoniu ir gali būti naudojami augintinio burnai ir dantims valyti.

  Puppy Crush dantų servetėlės yra puikus sprendimas siekiant pašalinti blogą šunų ar kačių burnos kvapą nepakenkiant jų dantenoms.Tiesiog apvyniokite servetėlę aplink pirštą ir perbraukite savo augintinio dantis! Tai efektyvi alternatyva dantų skysčiams, šanpūnams ir tinkama naudoti veido ir pirštų raukšlėms, pažastims ir kirkšnims valyti. Be to, jis padeda išdžiovinti pažeistą vietą ir pašalinti dažniausiai pasitaikančias šunų ir kačių odos infekcijas.

  Norėdami pašalinti apnašas ir dantų akmenis, naudokite Puppy Crush servetėles, kurios ne tik pašalina blogą burnos kvapą, bet ir yra šunų apnašų bei dantų akmenų valiklis. Į jūsų augintinio dantų valymo rutiną įtrauktos servetėlės - antpirščiai gali padėti išvengti dantų ėduonies ir dantų ligų. 

  Kodėl naminių gyvūnėlių dantų valymas yra būtinas?

  • Naminiai gyvūnai dantų akmenis kaupia 7 kartus greičiau nei žmonės.
  • Įvairūs maisto likučiai suyra ir po 24 valandų tampa apnašomis, o jei apnašos paliekamos ilgiau nei 3 dienas, jos sukietėja į dantų akmenis.
  • Negydomi akmenys gali išsivystyti į rimtą ligą.
  • Gyvūnų dantų priežiūra reikalinga kiekvieną dieną, siekiant išlaikyti gerą dantų būklę.

  Naminių gyvūnėlių higieninės servetėlės-antpirščiai pagaminti pagal veganišką formulę, o tai reiškia, kad jose nėra jokių gyvūninių ar gyvūninės kilmės ingredientų. Be to, galime užtikrinti savo klientus, kad viso gamybos proceso metu nuo žaliavų iki gatavo produkto neatliekami jokie bandymai su gyvūnais.

  Mūsų formulė yra išgauta iš natūralių šaltinių, daugiau nei 97% ingredientų yra natūralios kilmės. Dėl to jis yra saugesnis pasirinkimas naminiams gyvūnėliams su jautria oda, kailiu ir kūnu.

  Puppy Crush higieninės servetėlės ​​yra tik naminiams gyvūnėliams skirtas produktas, kuris buvo plačiai ištirtas, kad būtų patenkinti unikalūs naminių gyvūnėlių poreikiai. Dėmesio: Šios universalios valymo servetėlės yra skirtos naudoti tik naminiams gyvūnėliams