Prekių katalogas

Puppy Crunsh Pet Hygienic Wipes Uncented daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai

 • Puppy Crunsh Pet Hygienic Wipes Uncented daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai

  Puppy Crunsh Pet Hygienic Wipes Uncented daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai,  padeda išvalyti visas augintinio dalis : ausis, akis, burną, kailį, letenas bei uodegą. 

  Gamintojas
  Puppy Fluffy
 • Daugiafunkcinės higieninės servetėlės skirtos naminių gyvūnų priežiūrai, padeda išvalyti visas augintinio dalis : ausis, akis, burną, kailį, letenas bei uodegą.
  Paprastas ir patogus būdas nuvalyti kasdienius nešvarumus ir kvapus, kad jūsų brangaus augintinio oda ir kailis visada būtų švarus ir sveikas.
  Kiekviena servetėlė sudrėkinta švelniomis iš natūralių ingredientų pagamintomis medžiagomis. Pagrindiniai ingredientai :

  • Bukojo puskaparisio lapų ekstraktas
  • Kokoso vaisiaus ekstraktas
  • Kvapiosios vanilės vaisiaus ekstraktas
  • Pantenolis

  Pakuotėje yra 30 vnt. servetėlių.

  Sudėtis veganiška, be parabenų, sulfatų. Higieninėse servetėlėse nėra gyvūninės kilmės ingredientų. Nuo žaliavos iki galutinio produkto bandymai su gyvūnais neatliekami. 100% viskozės audinys suteikia išskirtinį minkštumą ir švelnų valymą be augintinio odos dirginimo. Ekologiškas audinys pagamintas iš atsinaujinančių išteklių, tausoja aplinką. Servetėlės yra supakuotos pakartotinai užsandarinamu metodu, kurį galima naudoti pakartotinai. Sukurta taip, kad būtų patogu nešiotis ir naudoti bet kada ir bet kur pvz. naudojant namuose, vykdant veiklą lauke ar keliaujant.